Üritusturundus

Marko Lõhmus ja Neeme Kari: juhtide mõtteviisi ja suhtumise mõju meeskonnavaimule ei saa alahinnata

Marko Lõhmus ja Neeme Kari: juhtide mõtteviisi ja suhtumise mõju meeskonnavaimule ei saa alahinnata by 🎙️”Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1040009242-veiko-valkiainen-marko-lohmus-ja-neeme-kari-juhtide-motteviisi-ja-suhtumise-moju-meeskonnavaimule-ei-saa-alahinnata.mp3 Kirjeldus: Käesolev episood on valminud koostöös üritusturundusagentuuriga Hype. Ja minu seekordseteks vestluskaaslasteks on Hype eestvedajad Marko Lõhmus ja Neeme Kari. Mõlemad mehed on tegutsenud üritusturundusvaldkonnas märkimisväärse aja oma elust – kahe peale kokku ligemale 40…

Read More

Suursündmuste turundus – Tarmo Hõbe / Saku Suurhall

Turundusraadio 161: Suursündmuste turundus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/278468229-marketingi-instituut-turundusraadio-161-suursundmuste-turundus.mp3 Kirjeldus: Saku Suurhalli juht Tarmo Hõbe jagab oma kogemusi massisündmuste turundamisest. Väga huvitav saade!

Read More

Üritusturundus – Tanel Lillepalu / Jolos Events

Turundusraadio 118: Üritusturundus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/223044084-marketingi-instituut-turundusraadio-118-uritusturundus.mp3 Kirjeldus: Tanel Lillepalu Jolos Events’i partner ja ürituste projektijuht jagab kogemusi ürituste korraldamisest.

Read More

Üritusturundus – Aivar Laan

Turundusraadio 58: Üritusturundus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/197614260-marketingi-instituut-turundusraadio-58-uritusturundus.mp3 Kirjeldus: Saate külaliseks on ettevõtja ja üritusturunduse professionaal Aivar Laan, kes praegu arendab Pakri saari, restorani City Marina, Katusekino, Eesti suveniire, brändinguagentuuri The Agency ning ürituste korraldamise agentuuri 360° Event Service.

Read More