Urmas Sõõrumaa. Miks kasutab ta pendlit ja mis on Patarei Merekindluse saladuslik tähendus?

#21 Urmas Sõõrumaa. Miks kasutab ta pendlit ja mis on Patarei Merekindluse saladuslik tähendus?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses “Eesti eso” saates käis külas Urmas Sõõrumaa, kes selgitas täpsemalt, mida jälgib tema suurte otsuste tegemisel. Muuhulgas kasutab mees tihtipeale pendlit. Miks?

Lisaks on Urmas uurinud palju astroloogia kohta – seda nii lääne kui idamaise õpetuse koha pealt. Urmas on ise Amburi tähtkujust ning seda märki on näha ka mitmete mehe eelnevate ettevõtete logodelt.

Kui vaatame Patarei Merekindluse aerofotot, siis ka sellel on üsna sümboolne kuju – kolmnurk ja vibu. Urmas selgitab saates lähemalt, mida selline sümboolika tema jaoks tähendab ning kas hoone kuju sai otsustavaks ka selle ostutehingus.

Edukate päevarutiin

Härra Sõõrumaa räägib saates ka sellest, milline näeb välja tema igapäev – mida teeb mees hommikul esimese asjana?

Lisaks tuleb juttu ka sellest, milline on tema toidulaud. Näiteks liha sealt ei leia. Millest on selline otsus tekkinud?

Urmas on elus kogenud väga erinevaid asju. Mida kujutab endast pimekamber, kus mees kolm nädalat elas?

Kuula lähemalt saatest!

Urmas Sõõrumaa: kui hakkasid arvutama, et miljard juba paistab, said kohe õppetunnid kätte

#27 | Urmas Sõõrumaa: kui hakkasid arvutama, et miljard juba paistab, said kohe õppetunnid kätte by Edu Valem

Kuula:

Kirjeldus:
Taskuhäälingu “Edu Valem” 27. osas saime lõpuks stuudiosse külalise, kellega umbes aasta aega üritasime sobivat aega klappima saada. Tasus oodata, kuna oma karjäärist ja põhimõtetest käis rääkimas Eesti üks läbi aegade edukamaid ettevõtjaid ja praegune Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa.

Kohila koolist 1970-ndate lõpus Tallinna Ehitus- ja Mehaanikatehnikumi autode tehnilise teenindamise ja remondi erialale õppima tulnud Sõõrumaa pani oma äridele aluse Nõukogude Liidu ajal liiklusjärelvalvajana ja Siseministeeriumis juhtivinspektorina töötades.

Eesti iseseisvumise järel oli värskelt vabanenud riigil vaja turvata meile külla tulnud kõrgeid aukandjaid ja ametnikke, kuid ühtegi sobivat teenusepakkujat veel turul polnud. Nii lõi Sõõrumaa 1991. aastal turvafirma ESS-i. Sellega sai tema äriimpeerium alguse ning näiteks Eesti Päevaleht on minil hetkel nimetanud Sõõrumaad meie riigi kõige mõjukamaks ettevõtjaks.

Sõõrumaa on palju panustanud ka sporti, olles Eesti Tennise Liidu president, Eesti Võrkpalli Liidu juhatuse liige, Eesti Autospordi Liidu juhatuse liige ja nüüd Olümpiakomitee president. Ühtlasi on mees endas üha enam leidnud vaimsema poole ning ta praktiseerib erinevaid huvitavaid tehnikaid.

Kõigest eelnevast ja paljust muust tuleb saates juttu ning üritame saates Urmase abiga veel sammukese edu valemile ligemale jõuda.

Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

Kõik ettepanekud ja tagasiside on oodatud meiliaadressil info@rahajutud.ee.

Head kuulamist!

Urmas Sõõrumaa ja Kalev Kruus

Urmas Sõõrumaa ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #13

Kuula:

Kirjeldus:
Kalev Kruus kutsus seekordsesse Betsafe’i podcasti Eesti Olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaa, kelle esimene ametiaeg saab sel kevadel läbi. Uut “valimiskampaaniat” alustanud Sõõrumaa rääkis saates Eesti spordi probleemidest, sellega seonduvatest tulevikuplaanidest, enda konkurentidest ja EOK lobitööst. Ta nendib, et Tänaku ja Kontaveidi juhtumi näitel peaks aasta sportlase valimise muutma vaid rahvahääletuseks.