uskumused

12 kõige kasulikumat uskumust ja kuidas ma aitan klientidel neid muuta

Episood 25 – 12 kõige kasulikumat uskumust ja kuidas ma aitan klientidel neid muuta Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/kiireelumuutus/Episood_25__12_kige_kasulikumat_uskumust_ja_kuidas_ma_aitan_klientidel_neid_muuta_audio.mp3 Kirjeldus: Mar 22, 2021 Tere, Mina olen Heidi- alateadvuse spetsialist juba üle 12 aasta ja tere tulemast kuulama Kiire Elumuutuse podcasti 25. episoodi. Kiire Elumuutuse podcast aitab Sinu elus luua kiireid muutuseid just selles valdkonnas, milles muutuseid oluliseks pead….

Read More

Episood 24 – Kuidas on seotud uskumused ja tervis?

Episood 24 – Kuidas on seotud uskumused ja tervis? Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/kiireelumuutus/Episood_24__Kuidas_on_seotud_uskumused_ja_tervis_audio.mp3 Kirjeldus: Mar 15, 2021Tere, Mina olen Heidi- alateadvuse spetsialist juba 12 aastat ja tere tulemast kuulama Kiire Elumuutuse podcasti 24. episoodi. Kiire Elumuutuse podcast aitab Sinu elus luua kiireid muutuseid just selles valdkonnas, milles muutuseid oluliseks pead. 24. episoodis räägime kuidas on seotud uskumused…

Read More

Episood 2 – Raha ja uskumused

Episood 2 – Raha ja uskumused Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/kiireelumuutus/Episood_2_-_raha_ja_uskumused_audio.mp3 Kirjeldus: Tere tulemast Sulle kuulama Kiire Elumuutuse podcasti  ja täna räägime ühel olulisel teemal, milleks on raha ja uskumused. Kiirelt Elumuutja Podcast annab Sulle mõtteainet ja edasised juhised, kuidas oma elus rahauskumusi muuta. Lae endale ka alla tööleht, mille leiad siit – https://heidiplumberg.lpages.co/kuidas-oma-kirega-raha-teenida/ ja avasta enda rahablokeeringud….

Read More