välimeedia

Taddy – teistmoodi meediafirma

Turundustund Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/taddy-teistmoodi-meediabusiness.mp3 Kirjeldus: Siin episoodis kohtun Taddy tegijate: Tanel Kobrusepa ja Olev Tehveriga kolmandat korda. Taddy suunaks on praeguseks hetkeks kujunenud välimeediapindade analüütika. Täpsem ja kiirem kui kunagi varem.

Read More

Millised on Taddy arengud?

Castos Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Taddy-vol2.mp3 Kirjeldus: Rääkisime Taddy tegijate: Olevi ja Taneliga viimati 30.-ndal novembril. Siis oli nende ettevõte alles stardipositsioonil ja üritas aru saada, mis Eesti turul toimub. Tänaseks on nad juba omajagu edasi arenenud ja ka uue lähenemise leidnud. Kõrvalt on lahe teadvustada, kuidas viimased arengud tunduvad takkajärgi vaadates üsna loogilised, aga iga sammu taga…

Read More

Välimeedia ja raadio – Brit Mesipuu / Peeter Merivälja

Turundusraadio 120: Välimeedia ja raadio Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/225035599-marketingi-instituut-turundusraadio-120-valimeedia-ja-raadio.mp3 Kirjeldus: Brit Mesipuu ja Peeter Merivälja Linna Ekraanidest ja Ring FM-ist jagavad soovitusi, kuidas kasutada välimeediat ja raadioreklaami.

Read More