valitsus

Valitsuse langemisest ja uue võimuliidu moodustamisest

Valitsuse langemisest ja uue võimuliidu moodustamisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid20210115.mp3 Kirjeldus: Saates «Lobjakas vs. Vooglaid» arutlevad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid valitsuse lagunemise ja uue võimuliidu moodustamise üle.

Read More

Meediakonkurentsist, kohtunike võimust ja abortide rahastamisest

Meediakonkurentsist, kohtunike võimust ja abortide rahastamisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid20200911.mp3 Kirjeldus: Iganädalases saatesarjas “Lobjakas vs Vooglaid” analüüsivad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid erameedia ja riiklikult rahastatava rahvusringhäälingu konkurentsi, mille ajendiks on Meediaettevõtete Liidu kaebus Euroopa Komisjonile. Lisaks arutlevad Lobjakas ja Vooglaid riigikohtu ja kohtunike võimu ning nende demokraatliku mandaadi ning abortide riikliku rahastamise üle.

Read More

Valitsusest

«Lobjakas vs Vooglaid» valitsusest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid2020043001.mp3 Kirjeldus: Alustuseks lahkavad saatejuhid olukorda koroonarindel, keskendudes nii eriolukorrast väljumisele, kui ka palju vastukaja tekitanud nädalavahetuse protestiaktsioonile Saaremaal. Kirsiks tordil aga vaatavad saatejuhid tagasi valitsuse esimesele aastale, mis on mõnigi kord oma tegevusega pigem lõhestanud kui liitnud ühiskonda.

Read More

Olukorrast riigis ja ajakirjanduses

«Lobjakas vs. Vooglaid»: olukorrast riigis ja ajakirjanduses Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid2020021401.mp3 Kirjeldus: «Lobjakas vs. Vooglaid»: olukorrast riigis ja ajakirjanduses

Read More

Ära Kaaguta! | Ära Kaaguta! 03.05.19

Ära Kaaguta! | Ära Kaaguta! 03.05.19 Kuula: https://media.transistor.fm/c27e83f5/5c420c7e.mp3 Kirjeldus: Külas Terje Toomiste. Saatejuhid Aet Kuusik & Kadi Viik. Uus valitsus. Sõnavabadus ja enesetsensuur. Kagu-Aasia ja Okeaania poliitilised paralleelid. Kas sinu elus on liiga vähe feminismi (või liiga palju šovinismi)? Leevendust pakub Viisik ehk Kadi Viik ja Aet Kuusik Feministeeriumist. Mõnikord on neil külaline ka. All…

Read More

Kristen Michal: valitsus on ebakindel, Reformierakond võidab

Kristen Michal: valitsus on ebakindel, Reformierakond võidab Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/543842586-tagatuba-kristen-michal-valitsus-on-ebakindel-reformierakond-voidab.mp3 Kirjeldus: Tagatoas on külas Kristen Michal, kes hurjutab valitsust 30 miljoni jagamise eest katuserahadeks, arvab, et Reformierakonnal on kõik hästi ja ees terendamas valimisvõit. Kuulake, kas ikka veenab ära?

Read More