Venemaa

on nad fantaasia või hoopis… neetud lapsed?

on nad fantaasia või hoopis… neetud lapsed? Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kylmavarinad/kylmavarinad20210527.mp3 Kirjeldus: Sel korral toob Daki kuulajateni pikad teooriad Venemaalt – mida arvavad vene uurijad poltergeistidest? Ei puudu muidugi ka palju kõhedaid lugusid! Ootame teie lugusid kylmavarinad@gmail.com!

Read More

Vene diplomaatia jääaeg ja Tšehhi spiooniskandaal

Vene diplomaatia jääaeg ja Tšehhi spiooniskandaal Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1043700607-valisanadal-vene-diplomaatia-jaaaeg-ja-tsehhi-spiooniskandaal.mp3 Kirjeldus: Kas Bideni-Putini kohtumine suudab pinged maha võtta? Kuidas läheb Vene sõltumatul meedial? Kas Venemaal on veel Euroopas sõpru? Delfi stuudios olid Kadri Veermäe, Roman Starapopov ja Kaarel Kressa.

Read More

որտեղ է փաշինյանը?

որտեղ է փաշինյանը? Kuula: https://anchor.fm/s/10a4c5d0/podcast/play/31160041/https%3A%2F%2Fd3ctxlq1ktw2nl.cloudfront.net%2Fstaging%2F2021-3-10%2F174249742-44100-2-267a444da9498.m4a Kirjeldus: Tegime Genialistide klubi raadiostuudio akna lahti, et Armeenia ja Aserbaidžaani konflikti resultaatide ülespuhutud sooja õhku kevadisse Tartusse lasta. Konflikt lõppes Aserbaidžaanile, Türgile ja Venemaale edukalt. Armeeniale – edutult. Iraangi hüppas mängu. Kuula miks ja kuidas Armeenia Aserbaidžaani sõdurid endale tuppa lasi. Kõrva puhuvad Jaak-Markus, Iljas ning Fred Gregor. Puldis…

Read More

Aleksei Navalnõi protsess

Aleksei Navalnõi protsess Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/977563846-valisanadal-aleksei-navalnoi-protsess.mp3 Kirjeldus: Navalnõi on jälle kohtu ees ja jälle käivad Venemaal protestid, ent kõik on tõsisem ja tulisem kui harjunud oleme. Juttu tuleb ka Vene koroonavaktsiinist, mille maine paistab Eesti venelaste seas olevat parem kui Venemaa elanike seas. Delfi stuudios olid Kaarel Kressa, Roman Starapopov ja Krister Paris.

Read More

Maailm taskus Jevgeni Krištafovitšiga

Maailm taskus Jevgeni Krištafovitšiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210120.mp3 Kirjeldus: Seekord pöörame pilgu idapiiri taha, võttes teemaks Venemaa opositsiooniliidri Aleksei Navalnõi vahistamise. Külas oli kodanikuaktivist ja Euroopa Algatuste Keskuse juhataja Jevgeni Krištafovitš, saatejuht on Martin Kutti. Intervjuu on pärit saatest «Välispanoraam», mida saab täispikkuses vaadata Postimees TV-st.

Read More

Kehakultuur Ramo Kasega

Kehakultuur Ramo Kasega Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201221.mp3 Kirjeldus: Postimehe spordisaates oli Jarmo Jagomäel ja Ville Arikesel külas BC Kalev/Cramo mänedžer Ramo Kask. Esimest hooaega ametis olev Kask sai kohe korraliku väljakutse. Koroonaviiruse pandeemiaga kaasnes palju ootamatut, mis teeb töö keeruliseks. Juttu tuli ka Venemaa seiklustest, auklikust eelarvest ja tembutavast Keene’ist.

Read More

Ukraina, Venemaa ja Valgevene. Mida teame Donbassis tapetud kodanikust?

10. Ukraina, Venemaa ja Valgevene. Mida teame Donbassis tapetud kodanikust? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/862403677-valisanadal-10-ukraina-venemaa-ja-valgevene-mida-teame-donbassis-tapetud-kodanikust.mp3 Kirjeldus: Täna saadeti Ukrainas viimasele teekonnale Donbassis hukkunud Eesti kodanik Nikolai Iljin. Valgevene opositsioon üritab ühise kandidaadiga Lukašenkale vastu seista. Pretsedenditud protestimeeleavaldused käivad ka Kaug-Idas Habarovskis. Stuudios olid venekeelse Delfi ajakirjanik Roman Starapopov ja EPLi arvamustoimetuse ajakirjanik Krister Paris, saadet juhtis Kaarel Kressa.

Read More

Türgist ja Erdoğanist

Maailm taskus Türgist ja Erdoğanist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20200709.mp3 Kirjeldus: NATO liikmesriigi flirt Venemaaga ja sõjakäik Süüriasse, presidendi eeskuju populistlikele riigijuhtidele üle maailma ning nüüdne trall Hagia Sophia ümber – Türgi eesotsas president Recep Tayyip Erdoğaniga ei kavatse olla igav Põhjamaa riik, millele teised saavad alati kindlad olla. «Maailm taskus» podcast kutsus külla Istanbulis elava ajakirjaniku ja poliitikaeksperdi Hille…

Read More

Eesti vabatahtlik Venemaal: noored istuvad Lenini kuju all ja teevad Tiktoki videoid

217. osa: Eesti vabatahtlik Venemaal: noored istuvad Lenini kuju all ja teevad Tiktoki videoid by Järgmine peatus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/854175547-jargmine-peatus-217-osa-eesti-vabatahtlik-venemaal-noored-istuvad-revolutsiooni-valjakul-lenini-kuju-all-ja-teevad-tiktoki-videoid.mp3 Kirjeldus: Tänase saate külaline Heliis Nemsitsveridze loobus oma tööst Eestis ja läks Venemaale vabatahtlikuks. Heliis tunnistab, et Eesti noore jaoks on Venemaa tuttav, kuid samas täiesti tundmatu. Niisiis valis tema oma ajutiseks elupaigaks linna, kuhu nii…

Read More

Maailm taskus küberjulgeolekust

Maailm taskus küberjulgeolekust Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20200623.mp3 Kirjeldus: Koroonakriis on tõstnud jälle päevakorda Euroopa Liidu majandusliku, digitaalse, julgeoleku ja energeetika alase sõltumatuse küsimused, seda eriti Venemaa ja Hiina pahatahtliku tegevuse valguses, rääkis Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand podcastis “Maailm taskus”.

Read More