Vettel

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku

Pandeemia eri – Vettel ja Ferrari lähevad lahku Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/08jesh/saadepandeemiaeri.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Vettel ja Ferrari lähevad lahku; Kas McLaren võitis või kaotas Ricciardo palkamisega? Kes hõivad tühjaks jääva Renault koha? Esimene etapp on juba silmapiiril. Head kuulamist! Oleme nüüdsest kuulatav ka Spotifys!

Read More

Brasiilia GP – mis just toimus???

Brasiilia GP – mis just toimus??? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/viu27c/saade_brasiilia.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Miks peaks Vettel Ferraris kitlit saama? Hamiltoni veider karistamine; Kas Mercedese tiim on müügiks? Jüri Vips domineeris Macaus, kuid jäi teiseks. Head kuulamist!

Read More

Jaapani GP – miks Ferrari sõitudes muudkui ebaõnnestub?

Jaapani GP – miks Ferrari sõitudes muudkui ebaõnnestub? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/hdrqdg/saade_jaapan.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Ferrari ei suuda võidusõitudes vormi näidata. Miks? Miks Vetteli valestart andeks anti? Mercedes otsustas Bottasele võidu kinkida; Williamsi ja Kubica suhe on läinud käärima. Head kuulamist!

Read More

Venemaa GP – Ferraris käib kodusõda

Venemaa GP – Ferraris käib kodusõda Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/xdrif7/saade_venemaa.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Egomaniakk Vettel ja kuidas Ferraris lahvatas kodusõda; Kuidas Ferrari suudab lihtsad asjad keeruliseks ajada? Hamilton, Mercedes, ja Grosjean ei erista pada katlast; F3 hooaeg lõppes Jüri Vipsi võiduga, aga kuidas hinnata tervet hooaega? Head kuulamist!

Read More

Singapuri GP – kas õige mees ikka võitis?

Singapuri GP – kas õige mees ikka võitis? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/niefvv/saade_singapur.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kas Ferrari plaanis tahtlikult Vetteli Leclercist ette manööverdada? Kas laupäevane minisõit on hea mõte? Miks pikendas Haas Grosjeaniga lepingut? Likvideerime ühe vana võla. Head kuulamist!

Read More

Itaalia GP – Leclerc võitis ja Vettel ei kusagil

Itaalia GP – Leclerc võitis ja Vettel ei kusagil Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/jwcjit/saade_itaalia.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Leclerc tõi kodupubliku ees võidu Ferrarile! Leclerci kaitsemanöövrid Hamiltoni vastu piiri peal või üle selle? Mis on toimumas Sebastian Vetteliga? Kvalifikatsioon – farss või lihtsalt lõbus meelelahutus? Head kuulamist!

Read More

Kanada GP – jobud kohtunikud või oli Vettel ise süüdi?

Kanada GP – jobud kohtunikud või oli Vettel ise süüdi? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/b6rmhk/saade_kanada.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: põhirõhk läheb Vettelile antud 5s karistusele; kolm meest, kes järgmine hooaeg enam sama auto rooli ei keera; ja räägime veel paljust muust! Head kuulamist!

Read More