viktoriin

Vahva Viktoriin feat. Ari Matti Mustonen ja Rauno Kuusik

#179 – Vahva Viktoriin feat. Ari Matti Mustonen ja Rauno Kuusik Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/928769857-kulapood-179-vahva-viktoriin-feat-ari-matti-mustonen-ja-rauno-kuusik.mp3 Kirjeldus: Traditsiooniks saanud eriepisoodis peame maha järjekordse viktoriini koos Ari Matti Mustoneni ja Rauno Kuusikuga. Teemaks seekord vene meedias olnud veidrad uudised. Kõrvale küllalt meenutusi elust, tähelepanekuid erinevate kultuuride kohta ja kõike muuda, mida üks Külapoe vahva viktoriin endas peidab.

Read More

Aegade kõige ebaausam viktoriin

Teine Tase 275 × Aegade kõige ebaausam viktoriin Kuula: http://www.podtrac.com/pts/redirect.mp3/feeds.soundcloud.com/stream/858535339-level1ee-teine-tase-275.mp3 Kirjeldus: Tom on tagasi ning tal on Allanile ja Stenile ette valmistatud aegade jaburaim viktoriin! Enne veel, kui mehed enda teadmised proovile panevad, üritab Sten selgusele saada, millised on tema emotsioonid Ghost of Tsushima suhtes. Tom on enda jaoks avastanud PC-mängud ning Allan vihkab (talle…

Read More

Suur tenniseviktoriin, omavahel vastimisi Eesti tennise helgeimad pead

Suur tenniseviktoriin, omavahel vastimisi Eesti tennise helgeimad pead Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/821671810-matspall-suur-tenniseviktoriin-omavahel-vastimisi-eesti-tennise-helgeimad-pead.mp3 Kirjeldus: Meelelahutuslik tenniseviktoriin kahe võistkonna – Team Kalluse ja Team Karjuse vahel. Osalejad: Riho Kallus, Allar Hint, Silver Karjus ja Margus Metsanurm.

Read More

Kehakultuuri mälumäng

«Kehakultuuri» mälumäng Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur2020042001.mp3 Kirjeldus: Sel nädalal olime mikrofonide taga viiekesi ning viisime omakeskis läbi viktoriini.  Võistkond «Pinginaabrid», koosseisus Henry Lääne ja Jarmo Jagomägi, astusid vastu tiimile «Käärlöök», kelle ridadest leidis Siim Kaasiku ja Karl-Joosep Küngase. Oli fakte, mida tuleb teada une pealt, aga ka tarkusi, mida varem naljalt kuulnud polnud.

Read More

Rasmus, Egert, Laura, Little Mess, Shira, Renate

12.osa: Rasmus, Egert, Laura, Little Mess, Shira, Renate Kuula: https://api.spreaker.com/download/episode/21946254/tllt_12_128.mp3 Kirjeldus: Külas järjekordsed Eesti Laul 2020 poolfinalistid! Esmalt said sõna Rasmus Rändvee ja Egert Milder, kes kuulasid ka haigestunud Laura võistluslugu. Saate teises pooles olid külas Renate, Shira ja Little Mess. Kõik panin end proovile ka euroviktoriinis.

Read More