Vilja Kiisler

Putin on sõjakurjategija, tulevikust temaga ei räägita

Putin on sõjakurjategija, tulevikust temaga ei räägita Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1274268130-viljakysib-putin-on-sojakurjategija-tulevikust-temaga-ei-raagita.mp3 Kirjeldus: Eurosaadik Marina Kaljurand räägib mõradest Euroopa ühtsuses Ukraina sõjalisel aitamisel.

Read More

Kuhugi ei ole kadunud oht, et Venemaa võib Eestit rünnata

Kuhugi ei ole kadunud oht, et Venemaa võib Eestit rünnata Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1272001144-viljakysib-kuhugi-ei-ole-kadunud-oht-et-venemaa-voib-eestit-runnata.mp3 Kirjeldus: Kaitseminister Kalle Laanet räägib NATO kaitseplaanidest ja sellest, mis me ise peame tegema. Juttu tuleb tuleb ka kuulsast kaitseväe orkestrist, mille koduvahetust seostatakse eelkõige Laaneti kärbetega.

Read More

Raivo Vare: kokku tuleb hoida, muud pole teha

Raivo Vare: kokku tuleb hoida, muud pole teha Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1265723164-viljakysib-raivo-vare-kokku-tuleb-hoida-muud-pole-teha.mp3 Kirjeldus: Mitu kriisi on üksteisele selga tulnud ja kui sääste pole, tuleb sente lugeda, pole parata. Muide, suurest inflatsioonist ehk rängast hinnatõusust on üks asi veel hullem. Ja see võib meil varsti käes olla.

Read More

Rainer Saks: tuumasõjaähvardust tuleb võtta tõsiselt

Rainer Saks: tuumasõjaähvardust tuleb võtta tõsiselt Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1262819107-viljakysib-rainer-saks-tuumasojaahvardust-tuleb-votta-tosiselt.mp3 Kirjeldus: Soome ja Rootsi NATOga liitumise aeg on väga ohtlik ka meile, ütleb tänane julgeolekuekspert, endine teabeameti peadirektor Ants Frosch.

Read More

Rainer Saks: Putini asemel võib tulla uus ja hullem

Rainer Saks: Putini asemel võib tulla uus ja hullem Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1258533466-viljakysib-rainer-saks-putini-asemel-voib-tulla-uus-ja-hullem.mp3 Kirjeldus: Ukraina sõja hetkeseisust ja väljavaadetest. Ent Rainer Saksal on põnev minevik ja sellele on pühendatud saate esimene pool.

Read More

Kristian Jaani: olen ikka veel peast politseinik

Kristian Jaani: olen ikka veel peast politseinik Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1254938035-viljakysib-kristian-jaani-olen-ikka-veel-peast-politseinik.mp3 Kirjeldus: Siseminister Kristian Jaaniga tuleb juttu Keskerakonna jamadest ja sõjaõhutamise keelamisest.

Read More

Maris Lauri: Z-tähte me 9. mail näha ei taha

Maris Lauri: Z-tähte me 9. mail näha ei taha Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1248352480-viljakysib-maris-lauri-z-tahte-me-9-mail-naha-ei-taha.mp3 Kirjeldus: Justiitsminister Maris Lauri räägib, miks püüdsid oravad vaenukõnet koos sõjaõhutamisega keelata ning miks see ei õnnestunud.

Read More

Andres Puustusmaa: sõnu ei jätku, et seda ilgust kirjeldada

Andres Puustusmaa: sõnu ei jätku, et seda ilgust kirjeldada Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1246754104-viljakysib-andres-puustusmaa-sonu-ei-jatku-et-seda-ilgust-kirjeldada.mp3 Kirjeldus: Režissöör ja näitleja Andres Puustusmaa ei hoia ajupestud putinlaste kirjeldamisel värve kokku.

Read More

Pagulasabi ei saa kedagi külla või väikelinna saata

Pagulasabi ei saa kedagi külla või väikelinna saata Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1237320667-viljakysib-pagulasabi-ei-saa-kedagi-kulla-voi-vaikelinna-saata.mp3 Kirjeldus: Pagulasabi juht Eero Janson räägib, et enamik Ukraina sõjapõgenikke soovib Tallinna jääda. Samuti selgitab ta, miks paljud ukrainlasi majutada soovijad on siiamaani ooterežiimil.

Read More

Isamaast välja visatud Parempoolsed teevad uue partei

Isamaast välja visatud Parempoolsed teevad uue partei Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1232770555-viljakysib-isamaast-valja-visatud-parempoolsed-teevad-uue-partei.mp3 Kirjeldus: Isamaast välja visatud Siim Kiisler ütles, et Parempoolsed sisenevad Eesti poliitikasse uue erakonnana.

Read More