Vilja Kiisler

Jevgeni Ossinovski on Kaja Kallases kibedalt pettunud

Jevgeni Ossinovski on Kaja Kallases kibedalt pettunud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1169338795-viljakysib-jevgeni-ossinovski-on-kaja-kallases-kibedalt-pettunud.mp3 Kirjeldus: Eksminister, endine SDE juht ja eksriigikogulane Jevgeni Ossinovski arvustab valitsusjuht Kaja Kallast valusate sõnadega. Aga mis teda ennast riigikogust linnavolikogu juhtima ajas? Ega ometi 6100eurone palk?

Read More

Maris Jesse: mõtlen sageli, mida oleks pidanud teisiti tegema

Maris Jesse: mõtlen sageli, mida oleks pidanud teisiti tegema Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1161071695-viljakysib-maris-jesse-motlen-sageli-mida-oleks-pidanud-teisiti-tegema.mp3 Kirjeldus: Endine sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse leiab, et tervishoius on liiga palju tippjuhte korraga välja vahetatud. Tanel Kiige lahtilaskmine ei oleks tema hinnangul vaktsineerimistempot üles vedanud.

Read More

Andrus Ansip võrdleb Kaja Kallast iseka mõisapreiliga

Andrus Ansip võrdleb Kaja Kallast iseka mõisapreiliga Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1158961414-viljakysib-andrus-ansip-vordleb-kaja-kallast-iseka-moisapreiliga.mp3 Kirjeldus: Europarlamendi saadik, ekspeaminister Andrus Ansip teeb peaminister Kaja Kallase tegevuse koroonakriisi juhtimisel armutult maatasa.

Read More

Urmas Simoni teekond EKREsse ja sealt minema

Urmas Simoni teekond EKREsse ja sealt minema Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1152516919-viljakysib-urmas-simoni-teekond-ekresse-ja-sealt-minema.mp3 Kirjeldus: Vandeadvokaat Urmas Simon räägib, mis teda kolme aasta eest EKREga ühendas ja mis nüüd viimaks lõplikult lahutas. “Üleskutse haigestuma ja surema ei lähe minu põhimõtetega kokku,” ütleb Simon.

Read More

Ütlesin Jüri Ratasele, et vaktsineerimata Anneli Ott annab vale signaali

Ütlesin Jüri Ratasele, et vaktsineerimata Anneli Ott annab vale signaali Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1148958172-viljakysib-utlesin-juri-ratasele-et-vaktsineerimata-anneli-ott-annab-vale-signaali.mp3 Kirjeldus: Mustamäe häältemagnet Lauri Laats leiab, et äsja selja taha jäänud kohalike omavalitsuste valimiste võitja on EKRE. Saate teravam osa puudutab maksumaksja raha kasutamist.

Read More

Urmas Sukles: sattusin kanakarja kambaka ohvriks

Urmas Sukles: sattusin kanakarja kambaka ohvriks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1145533390-viljakysib-urmas-sukles-sattusin-kanakarja-kambaka-ohvriks.mp3 Kirjeldus: Haapsalu linnapea Urmas Sukles raius suvel linna lagedaks, aga võitis valimised. Saates teatab ta, et tema otsus on õige, sest see on õige, mis sest, et mittehaapsallased ja ajakirjanikud sellest aru ei saa. Haapsalu raudteega sama lugu.

Read More

Indrek Treufeldt: võib-olla oli mul kõik liigagi hästi

Indrek Treufeldt: võib-olla oli mul kõik liigagi hästi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1141112650-viljakysib-indrek-treufeldt-voib-olla-oli-mul-koik-liigagi-hasti.mp3 Kirjeldus: Alar Karise avalike suhete nõunik Indrek Treufeldt räägib, mismoodi sündis presidendi esimene kõne ning miks ta üldse selle ameti vastu võttis. Samuti teeb ta ootamatu avalduse Lennart Meri kohta, kelle heaks omal ajal Kadriorus aasta aega töötas.

Read More

Jürgen Ligi: rahva hulgas on alati lolle

Jürgen Ligi: rahva hulgas on alati lolle Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1134338548-viljakysib-jurgen-ligi-rahva-hulgas-on-alati-lolle.mp3 Kirjeldus: Teeneka ministri, tänase riigikogulase Jürgen Ligiga tuleb juttu koroonakriisist, eelarvest, elektrihinnast ja tõsiasjast, et värskete reitingute kohaselt põrutas EKRE Reformierakonnast mööda.

Read More

Millal põletab hinnatõus rahakotti augu?

Millal põletab hinnatõus rahakotti augu? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1130335204-viljakysib-millal-poletab-hinnatous-rahakotti-augu.mp3 Kirjeldus: SEB majandusanalüütik Peeter Koppel usub, et hinnatõus ei lähe üle koos pealesunnitud tarbimispausi lõpu vasikavaimustusega. Juttu tuleb elektrihinnast, kinnisvarast ja poliitikutest kui sõna “investeerimine” kõige hullematest kuritarvitajatest.

Read More

Urmas Reinsalu, mis kärbes teid hammustas?

Urmas Reinsalu, mis kärbes teid hammustas? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1123850428-viljakysib-urmas-reinsalu-mis-karbes-teid-hammustas.mp3 Kirjeldus: Isamaa linnapeakandidaat Urmas Reinsalu on kõikjal, kus on kaamera või kõnepult. Usub ta tõepoolest Keskerakonna ainuvõimu vääramise võimalusse? Saade võtab tuurid üles ja läheb ebaharilikult tuliseks.

Read More