Ville Arike

Kehakultuur Toomas Annukiga

Kehakultuur Toomas Annukiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210412.mp3 Kirjeldus: Jarmo Jagomäel ja Ville Arikesel oli külas Rapla Avis Utilitase korvpallitiimi peatreener Toomas Annuk. Ajakirjanikud võtsid luubi alla kõik kolm Rapla lahingut. Kuidas õnnestus Läti tippklubi Ventspils nii kindlalt paika panna? Miks Kalev/Cramo poolfinaali lõpuks ikkagi enda kasuks kallutas? Kuhu jäid pronksimängus Ogre vastu kolm vajalikku punkti?

Read More

Kehakultuur korvpallikoondisest

Kehakultuur korvpallikoondisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210223.mp3 Kirjeldus: Postimehe spordisaates «Kehakultuur» oli ajakirjanikel Jarmo Jagomäel ja Ville Arikesel külas 1982. aasta korvpalli maailmameister Heino Enden. Luubi all oli mõistagi meie rahvuskoondis, kes naasis eile hilisõhtul Permist 2022. aasta EMi piletiga.

Read More

Kehakultuur korvpallist

Kehakultuur korvpallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210201.mp3 Kirjeldus: Ajakirjanikud Henry Lääne, Ville Arike ja Jarmo Jagomägi võtsid luubi alla Eesti korvpallikoondise. Koondise peatreener Jukka Toijala ja tema abilised Heiko Rannula ning Indrek Reinbok nimetasid paar nädalat tagasi 26-mängijalise kandidaatide rivistuse. Võtame kõik ette ja vaatame, millega nad senise hooaja jooksul on hakkama saanud. Huvitavaid mängijaid leidub omajagu.

Read More

Kehakultuur Ramo Kasega

Kehakultuur Ramo Kasega Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201221.mp3 Kirjeldus: Postimehe spordisaates oli Jarmo Jagomäel ja Ville Arikesel külas BC Kalev/Cramo mänedžer Ramo Kask. Esimest hooaega ametis olev Kask sai kohe korraliku väljakutse. Koroonaviiruse pandeemiaga kaasnes palju ootamatut, mis teeb töö keeruliseks. Juttu tuli ka Venemaa seiklustest, auklikust eelarvest ja tembutavast Keene’ist.

Read More

Kehakultuur korvpallist

Kehakultuur korvpallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201130.mp3 Kirjeldus: Postimehe spordisaates «Kehakultuur» harutasid ajakirjanikud Henry Lääne, Ville Arike ja Jarmo Jagomägi pulkadeks lahti Eesti korvpallikoondise kohtumise Venemaa vastu. Saate alguses vaatame Eeti 56:84 kaotusega lõppenud matšile otsa võistkondlikust aspektist. Kuidas õnnestus Venemaal sopsata 19 kaugviset? Miks meie rünnakud ei sujunud? Kas panime mööda taktikaliselt või individuaalselt?

Read More

Kehakultuur Priit Sarapuuga

Kehakultuur Priit Sarapuuga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201116.mp3 Kirjeldus: Pühapäevaga kukkus Eesti korvpalliliidu presidendiks kandideerimise tähtaeg. Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» rääkis ajakirjanikele Ville Arikesele ja Jarmo Jagomäele oma plaanidest ja ideedest ainus kandidaat Priit Sarapuu.

Read More

Kehakultuur Aivar Kuusmaaga

Kehakultuur Aivar Kuusmaaga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201102.mp3 Kirjeldus: Postimehe spordisaates «Kehakultuur» võtsid ajakirjanikud Ville Arike ja Jarmo Jagomägi pihtide vahele legendaarse Eesti korvpalluri Aivar Kuusmaa. Pärast mängijakarjääri lõppu 2005. aastal kohe treeneritöösse sukeldunud endine kolmestekahur keeras tänavu karjääris uue peatüki.

Read More

Kehakultuur Riho-Bruno Bramanisega

Kehakultuur Riho-Bruno Bramanisega Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20200615.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» oli ajakirjanikel Ville Arikesel ja Jarmo Jagomäel külas endine tippkäsipallur Riho-Bruno Bramanis. Viimased aastad meelisalast eemal olnud endine mängija alustas hiljuti koostööd HC Tallinna meeskonnaga. Millised on tiimi ambitsioonid? Kuidas pääseti mängima Soome liigasse? Lisaks tuleb juttu endise tipptegija tugevast sidemest Jaapaniga.

Read More

Kehakultuur Aivar Pohlakuga

«Kehakultuur» Aivar Pohlakuga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur2020051801.mp3 Kirjeldus: Postimehe ajakirjanikel Ville Arikesel ja Jarmo Jagomäel on külas jalgpalliliidu president Aivar Pohlak. Juttu tuli peamiselt koroonakriisist tekkinud pausist ja sellega kaasnevast. Muuhulgas selgub, kuidas Pohlak ja teised alaliidu töötajad kriisiolukorras hakkama said, mil viisil raskest seisust edukalt välja roniti ning kus peituvad jalgpallijuhtide tugevused.

Read More

Ville Arike soovitab brittidel valida teise spordiala

32. osa: Ville Arike soovitab brittidel valida teise spordiala Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/271195248-viiesveerandaeg-32-osa-ville-arike-soovitab-brittidel-valida-teise-spordiala.mp3 Kirjeldus: Õhtulehe ajakirjanik Ville Arike alustab saadet “Viies veerandaeg” mõne minutilise monoloogiga(0:47), kus toob Islandi jalgpallikoondise teistele näiteks ning soovitab brittidel valida mõne muu spordiala kui jalgpall.(4:40) Arutellu liituvad ka Henry Rull ja Hindrek Pärg, kui pikemalt arutatakse Venemaa korvpalliliidu(19:19), FIBA ja Ühisliiga tuleviku…

Read More