vladimir putin

Vene diplomaatia jääaeg ja Tšehhi spiooniskandaal

Vene diplomaatia jääaeg ja Tšehhi spiooniskandaal Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1043700607-valisanadal-vene-diplomaatia-jaaaeg-ja-tsehhi-spiooniskandaal.mp3 Kirjeldus: Kas Bideni-Putini kohtumine suudab pinged maha võtta? Kuidas läheb Vene sõltumatul meedial? Kas Venemaal on veel Euroopas sõpru? Delfi stuudios olid Kadri Veermäe, Roman Starapopov ja Kaarel Kressa.

Read More

Putini plaanidest

«Maailm taskus» Putini plaanidest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus2020012301.mp3 Kirjeldus: 15. jaanuaril paiskas Putin oma riigi kaosesse. Miks ikkagi? Keegi peale riigipea ise ei tea ja tema pähe ei näe. Oodati siiski, et Putin avab oma trikikoti hiljem ja teeb seda väiksema segadusega.  Asjade selgitamiseks võttis «Maailm taskus» appi poliitikaanalüütiku Karmo Tüüri.

Read More

Zelenskõi, Putin ja Trump

1. Zelenskõi, Putin ja Trump Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/690495406-valisanadal-1osa-valisnadal.mp3 Kirjeldus: Ukraina president Zelenskõi püüab Venemaaga rahu sõlmida, USA-s aga võtab kogu tähelepanu Trumpi Ukraina-skandaal. Hiina Rahvavabariik tähistab 70. juubelit.

Read More