Vladislav Velizanin

Ligipääsetavuse tulevikuplaanid ja puuetega inimeste päev 2020

Ligipääsetavuse tulevikuplaanid ja puuetega inimeste päev 2020 Kuula: https://traffic.libsyn.com/secure/epikoda/07_ligipsetavuse_rakkerhm.mp3?dest-id=1441619 Kirjeldus: Dec 8, 2020 Räägime uues taskuhäälingu episoodis ligipääsetavuse rakkerühma juhi Keit Partsi ja ligipääsetavuse rakkerühma riikliku korralduse teemarühma juhi Hendrik Mändiga. Ligipääsetavuse rakkerühma ülesanne on esitada 2021. aasta suveks ettepanekud Eesti valitsusele, mis võimaldavad luua lähikümnendil kõikidele inimestele ligipääsetavama ühiskonna. EPIKoda on üks rakkerühma liikmetest,…

Read More

Podcastidest Vladislav Veližaniniga

Turundustund Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Podcastidest-Vladislav-Veliz%CC%8Caniniga.mp3 Kirjeldus: Miks on podcastid viimasel ajal nii populaarseks saanud? Mis on selle nähtuse taga ja milliseks kujunevad podcastid tulevikus.

Read More

Nädala kokkuvõte Vladislav Velizaniniga: koroonaviirus, Afghanistan, abilinnapea umbusaldamine

Nädala kokkuvõte Vladislav Velizaniniga: koroonaviirus, Afghanistan, abilinnapea umbusaldamine Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/769727980-kuberdemokraadid-nadala-kokkuvote-vladislav-velizaniniga-koroonaviirus-afghanistan-abilinnapea-umbusaldamine.mp3 Kirjeldus: Veebruari viimane nädal osutus erakordselt sündmusterohkeks. Küberdemokraatide saatejuht Vladislav Velizanin võtab kõige väljapaistvamad uudised kokku ja räägib sellest, kuidas küberdemokraadid teevad maailma paremaks.

Read More