Töö ajal joomine tundus hea mõte, kuniks…

Töö ajal joomine tundus hea mõte, kuniks…

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on stuudios Triin, Madis ja meie kolleeg, Annaliis ning keelekasteks Cono Sur Bicicleta Chardonnay.

Nädal on olnud pehmelt öeldes kreisi ning nii tulebki saate esimeses osas juttu ajakirja Vogue veinidieedist, mida Triin ning Annaliis proovisid järgida, pehmelt öeldes katastroofiliste tulemustega. Pikk artikkel sellest ilmub järgmisel nädalavahetusel. Saate teises pooles jätkab Madis oma artiklisarjaga “Veeda suvi Eestis” ning saame teada, mida head Ida-Võlumaal ette võtta.

Grete aasta-ema-hommik ja vihakonnad ja Mari inspireerivad turundusminutid ja aasta täis draamat. Ja veel igast asju.

Grete aasta-ema-hommik ja vihakonnad ja Mari inspireerivad turundusminutid ja aasta täis draamat. Ja veel igast asju.

Kuula:

Kirjeldus:
Kümnes osa! Juubel! Oleme juubelimeeleolus, räägime elust ja kogemistest ja saadame peale saadet Mari terveks novembrikuuks üle maailma laiali. Sel ajal urgitseb Grete järgmisel neljal reedel saatekülaliste hingeelus ja sorib nende raamatutes ja kogemistes.

Aga selles osas avaldab Grete, kuidas kolmelapselise pere reedehommikud võivad teinekord veits vasakule minna, kuidas see vihaseks teeb ja kuidas seda viha konnadega välja ajada.

Mari pajatab Kinoteatri filmist “Aasta täis draamat”, milles noor neiu aasta jooksul sadu etendusi vaatamas käib ja kuidas see tema elu muudab. Mari on filmist liigutatud ja soovitab sõbrale ka.

Siis lahkab Mari pikemalt turundamiseteemasid ja toob välja Seth Godini ja Women Who podcastis esinenud kahest turunduslugudenaisest, kes jagavad häid nippe, tarkuseid ja selgitusi, mida heaks turunduseks vaja läheb.

Siis võtab Grete iseenese ettepanekul avalikult vastu väljakutse kirjutada novembris iga päev üks blogipostitus päriselus.ee lehele, et kirjutamisesoont toita.

Seejärel viib Grete teemad müstilistesse sügavustesse rääkides Under the Skin podcastist ja Theresa Cheungi vestluse põhjal sellest, kas ja kuidas saab müstilisi ja nähtamatuid nähtuseid teaduslikult selgitada ja kuidas Russel Brand suudab olla intensiivne, huumorist pakatav ja tüütu ja kuidas Theresa ja Russelli vaheline suhtlus on podcastis juba omaette intrigeeriv aspekt, miks seda osa kuulata tasub.
Ja lõpetuseks võtame ette Vogue´i 73 küsimust ja vastame paarile neist kordamööda, avades riidekappide uksed ja öökapiraamatud. 
 
Saatemärkmed:
Kundalini jooga konnaharjutus energia käimalükkamiseks ja tuleb välja, et ka viha väljutamiseks: https://www.youtube.com/watch?v=JFwtV7vjyXY
Kinoteatri dokfilm “Aasta täis draamat” (2019) https://kinoteater.ee/laval/aasta-tais-draamat
Multikas “Lumepoiss Everest” (Abominable, 2019)  https://www.imdb.com/title/tt6324278/
Seth Godini raamat “This is Marketing” https://www.goodreads.com/book/show/40549476-this-is-marketing?ac=1&from_search=true. Sethi blogi siin: https://seths.blog/
Women Who podcast kahe turunduslugudejutustajast naisega Kate Hamilton ja Emily Ames: https://www.womenwho.co/podcast/2019/10/15/023-kate-hamilton-amp-emily-ames
Kate´i ja Emily veeb: www.sonderandtell.com
Jakivalmistajapaar hea turunduslooga: https://paynterjacket.com/
Grete blogi, kuhu ta novembris iga päev kirjutada lubab: www.päriselus.ee/blogi ja loodud on ka Novembrikirjutajate facebookigrupp, millega saad liituda, kui tahab kampa lüüa ja iga päev tänulikkust väljendada. Selleks kirjuta Gretele fbs või Draamatute fbsse!
NaNoWriMo organisatsioon 30 päevaga 50000-sõnalise romaani valmiskirjutamise julgustamiseks ja toetamiseks https://nanowrimo.org/
Under the Skin podcasti osa Theresa Cheungiga müstikast ja teadusest: https://www.russellbrand.com/podcast/71-intuition-mysticism-in-a-material-world-with-theresa-cheung/
Meie kasutatud Vogue 73 küsimust ühe blogi versioonis: https://aladygoeswest.com/73-questions/ 

Kes me oleme, meie hommikud, ja maailma ägedad naised

Teine osa! Kes me oleme, meie hommikud, ja maailma ägedad naised

Kuula:

Kirjeldus:
Meie teine osa ongi ilmunud! Täna isegi avame end ja oma tausta! Siis räägime oma hommikutest ja hommikurutiinidest, ägedatest maailma naistest briti Vogue´is, Michelle Obama raamatust ja Seksist ja Linnast!

Oled väga oodatud oma mõtteid jagama facebookis: facebook.com/draamatudpodcast ja kirjatsi: draamatud.podcast@gmail.com
Head aega!

Grete ja Mari
 
Saatemärkmed:
Michelle Obama memuaar “Becoming”: https://www.bookdepository.com/Becoming-Mich…/9780241334140…

“Sex and the city” loomise teemaline podcast:
https://www.originsthepodcast.com/

British Vogue septembrinumbri kohta saad lugeda siit:
https://www.vogue.co.uk/…/peter-lindbergh-september-2019-vo…