vormel 1

Monaco GP – Leclerc seinas ja Hamilton hädas

Monaco GP – Leclerc seinas ja Hamilton hädas Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ighk85/saade_monaco68ufr.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kes jagas süüd Leclerci mitte startimise pärast – tiim või sõitja? Mis juhtus Mersudega? Põgus kokkuvõte Jüri Vipsi Monaco nädalavahetusest; Räägime veidi meie seast lahkunud endisest FIA presidendist Max Mosleyst. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Hispaania GP – Jälle üks Hamiltoni ja Verstappeni klassika

Hispaania GP – Jälle üks Hamiltoni ja Verstappeni klassika Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/p85t3e/saade_hispaaniab7iju.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kas Verstappenil oli reaalselt mingi võimalus see sõit võita või oli Hamilton liiga kiire? Kuidas toimetavad abimehed Bottas ja Perez? Kas vanurite Räikköneni ja Alonso aeg on läbi? Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

VENT #3 – F1 Portimao GP

VENT #3 – F1 Portimao GP Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1045358827-uehine-email-vent-3-portimao-gp-1.mp3 Kirjeldus: Kaks jorssi võtavad kokku Portimao GP ning jahuvad veel F1TV teenusest ning kommentaatoritest.

Read More

Portugali GP – Sellest hooajast saab klassika

Portugali GP – Sellest hooajast saab klassika Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/nii6wa/saade_portugalbbhaf.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Tiitlivõitlus saab sõltuma väikestest vigadest; Kes on senise kolme sõidu väljapaistev täht? Uus kvalifikatsiooniformaat ja kes sellest võidavad? Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Imola GP – Sellest tuleb äge hooaeg!

Imola GP – Sellest tuleb äge hooaeg! Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/hg2hcw/saade_imola7ephu.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Hamiltoni mitu algajalikku viga; Kumb oli süüdi – Bottas või Russell? Jälle on uus etapp kalendris; Tarmo, Fredy, ja Martin ei suuda milleski kokku leppida. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Milline on pingerivi enne esimest etappi?

Milline on pingerivi enne esimest etappi? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/m85wsj/saade_testidabh6c.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kas Red Bull on tõesti kiirem kui Mercedes? Kes on tõusnud keskvälja juhtivaks tiimiks? Milliste tiimide värviskeem töötab ja milliste mitte? Toomas teeb oma viimase etteaste Motoorses Rahutuses. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Erisaade: intervjuu Marko Asmeriga

Erisaade: intervjuu Marko Asmeriga Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/csp6j3/saade_asmer6jssr.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates on külas Marko Asmer. Räägime Markoga põhjalikult läbi tema võidusõitja karjääri alates väikse poisina Eestis kardiga sõitmisest kuni F1ni välja. Lisaks räägib Marko, kuidas läheb Jüri Vipsil ja avab veidi tausta Red Bulliga koostöö osas. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Hooaja lõpu erisaade Marko Asmeriga

Hooaja lõpu erisaade Marko Asmeriga Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/85zkpa/saade_lopu_eribcupu.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Külas on Marko Asmer, kes aitab meil võtta kokku F1 2020. aasta hooaja. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201214.mp3 Kirjeldus: Ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Christopher Kruttol on külas aastakümneid teraselt vormel 1 jälginud Tarmo Klaar, kellega koos vaadati lõppenud F1-hooajale tagasi.

Read More

Sakhiri GP – Üks silm nutab, teine naerab

Sakhiri GP – Üks silm nutab, teine naerab Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/269cut/saade_sakhirabpxg.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Hamilton COVID-19ga väljas; Russelli imeline, aga südantlõhestav sõit Mida peaks Mercedes nüüd tegema? Mida F1 õppis Bahreini “ovaalist”? F2 sõidud pakkusid meeletut vaatemängu. Ja veel palju, palju muud! Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More