Vaatame taas, millised olid eelmise aasta vastupidavaimad autod

66. Vaatame taas, millised olid eelmise aasta vastupidavaimad autod by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Aasta esimeses saates vaatame otsa traditsioonilisele WhatCari? aastaülevaatele, kus 13 000 autoomanikku hindasid oma uusi autosid ning andsid teada, millised neist on kõige suuremad mureallikad.

Lisaks sellele räägime Audru ringrajal toimuvatest muutustest. Sinna kerkib suurarendus, mis tõotab kortereid, garaaže ja muudki.

Nädala leid on KITT, mille unikaalne eksemplar on nüüd müügis nii, et auto toob maja ette David Hasselhoff ehk Michael Knight ise. Hind muidugi on kopsakas, kuid tulede-viledega varustatud auto on ilmselt seda raha väärt.

Proovisõiduautoks oli Volkswagen ID.3, mis sai hiljutises aastalõpusaates välja toodud kui üks oodatumaid masinaid, millega sõita tahaks. Kas kiidulaulud on olnud tõesed? Millised on selle auto tugevad ja nõrgad küljed?

Turundustäht novembris 2019 – TURUNDUSRAADIO 300 EPISOOD!

Turundustäht novembris 2019 – TURUNDUSRAADIO 300 EPISOOD!

Kuula:

Kirjeldus:
TURUNDUSRAADIO 300 EPISOOD! 🥳

Valisime Turundustähe žüriiga (Hanno Kindel ja Matis Metsala) novembris enim silmapaistnud ja kõige paremini lahendatud turundusteo. Sel korral tõime esile Ott Tänaku, Rait Rataseppa, Big Banki, Black Friday, WhatCar aastaauto valimise, “Kingitud elu” kommunikatsiooni ja Telia kampaania “Suurim julgus”. Kellele täht anti ja miks, kuuled saatest.

Saadet juhib Anu-Mall Naarits. Mõnusat kuulamist!