#33 – from the set

#33 – from the set

Kuula:

Kirjeldus:
Totaalselt “alter ego” senistele Pangalaenu episoodide formaadile ning saladuskatte all saame lubada, et see ei jää viimaseks.

Mis siis ikkagi “from the set” tähendab? – Mobiilne podcasti stuudio otse filmi võtteplatsilt eesmärgiga puurida läbi isiksusi, kes ühes või teises võtmes etlevad.

On naeru; on nuttu; on higi; on pisaraid; no ja ehk törts tilka verd.

/—-/

Triin Lellepi uus lugu, mis peagi ka netiavarustesse ja laia maailma raketi kombel sööstab, sai hiljaaegu ka visuaalse poole. Seda käis ka pangalaen kajastamas ja parimad palad said välja lõigatud just selliselt, nagu episoodis kõlab!

Seekordses episoodis kronoloogilises järjestuses:

– Gerli A Chantelle x Vlad Rannamets  

Gerli on eriti tugeva niši ja isikupärase käekirjaga maailmakuulus staaride moedisainer ning Vlad on Gerli mees, kes tasakaalustab ja on tugisambaks igal sammul, mida Gerli iganes ka ette ei võtaks.

– Viktor Koškin

Pioneer, fotograaf, valgustaja, kuid ise nimetab end siiski pedagoogiks. Mees kui orkaan ja kahel jalal kõndiv orkester. Sul lihtsalt ei hakka temaga igav ning kõik, kes stereotüüpselt arvavad, et ta on kuri, siis see pole nii. Mooses sai seda isiklikult tunnistada! Võimalik, et nagu Carlsberg oma loosungiga “Probably the best beer in the world”, on Koškin “Probably a best pal for life”.

– Madis Kareda

Elukutseline näitleja, suurmõtleja (vähemalt Meie arvame nii) ning meeletult suure teadmiste pagasiga isiksus, mis paneb lisaks mõtteavaldustele ka nautima ülimalt mahedat häälekõla. Eesti oma John Travolta, kuid nägusam!

Ühtlasi ka väljavõte luuletusest, mis pärineb Miina Härma laulust “Kui sa tuled, too mul lilli”, kuid on krutskina väänatud luulesõnadeks Hando Runneli poolt alljärgnevalt:

Kui sa tuled, too mul lilli,
too mul kurki, too mul tilli,
kohupiima, kohviube,
tule tuuluta mu tube;
minu kodu on mu urgas,
hallitus ja hais on nurgas,
tules ära tuld küll süüta,
ära uuri, ära tüüta
manitsustega mu kõrvu,
igatsen vaid sinu õrnu
unistusi uuest ajast,
puhtast, valgest vangimajast.

– Tanel Beeren

Ootamatu karakter võtteplatsilt, kelle mikrofoni taha meelitamine võttis küll hetke aega, kuid Tanel on ka põhjusega episoodi viimane külaline, sest laskume võtteplatsilt mõneks minutiks kinnisvara investeeringute maailma. Räägime põgusalt läbipõlemisest, USA-s elamisest ja lõpetuseks ka paar tarkusetera, mis peaks kõnetama igaühte meist.

/—-/

Kuula, laigi, sheeri ja jaga ka oma emale, isale, koerale ja papagoile.

edit by mooses