Stream PARE podcast #35 30. hooaja #mõttetalgud I Visioon inimeste juhtimise tulevikust by PARE

Stream PARE podcast #35 30. hooaja #mõttetalgud I Visioon inimeste juhtimise tulevikust by PARE

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-09-15T12:04:00Z

PARE 30. hooaja 2. saade on pisut teistmoodi. Saade on salvestatud hooaja avaüritusel ning toome selle teieni koostöös juhtimiscoachi Veiko Valkianeni ja tema podcastide sarjaga “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”.

Saates heidame pilgu inimeste juhtimise tulevikku. Teejuhtideks tulevikuradadel on 4 juhtimisvaldkonna eksperti: Brainbase’i inimeste ja kultuuri valdkonna juht Sirli Spelman, PARE juhatuse esimees ja Välisministeeriumi personalidirektor Maria Kütt, Coop Panga juht Margus Rink ja Proeksperdi kultuuri ja inimeste suuna eestvedaja Tiina Seeman.

Saatekülalised arutlevad selle üle, millised on inimeste juhtimise trendid, milline on edukas tulevikujuht ja millised oskused on juhile vajalikud, et turbulentses maailmas kohaneda. Kas tulevikus võiksid olla kõik organisatsioonid juhtideta? Mis on sel juhul juhi roll? Aga personalijuhi roll tulevikus? Otsime vastust küsimusele, millised mõtteviisi muutused personajuhtimises on olulised ning kuidas on muutumas personalijuhtimise ja personalijuhi nimetus keeleliselt.

Kuula sissejuhatuses mainitud intervjuud Veiko ja Margusega siit: https://soundcloud.com/veiko-valkiainen/margus-rink-juhti-on-vaja-selleks-et-viia-ettevote-punktist-a-punkti-b/recommended

Genre
Podcast

License: all-rights-reserved