Kas Kalev/Cramo mängijad hakkavad Permi kinnisvara soetama? Kullamäe tõestas end NBA eksperdina

Kas Kalev/Cramo mängijad hakkavad Permi kinnisvara soetama? Kullamäe tõestas end NBA eksperdina by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallitarkade klubi “Pihtas Põhjas” kogunes 2021. aastal esimest korda ja juttu jagus küll ja veel. Stuudios arutasid viimaste nädalate sündmusi Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Jutuhoog võetakse üles PAF Eesti meistriliiga põhjaliku ülevaatega, kus pikemalt peatutakse Tallinna Kalev/TLÜ ja Tartu Ülikool/Maks&Mooritsa tegemistel. Kullamäe tõstatab küsimuse turniirisüsteemi kohta ja tundub, et Pärnu meeskonnal on kevadet silmas pidades kerge vibra sees.

Kalev/Cramo arusaamatud sõidud ja mängud VTB liigas. Varrak kirjeldab väga kõnekalt, millise seisu pealt meeskond Saraatovi mängule sõitis. Suur allajäämine oli asjade loogiline jätk. Miks seda üles tehti?

Euroliiga aruteludes saavad kiita Berliini ALBA, Kaunase Žalgiris ja Moskva CSKA. Ateena Panathinaikos palkas peatreeneriks mehe, kellel on olnud kokkupuuteid Eesti korvpalliga.

Ja muidugi NBA minutid. James Hardeni tehing, esimene mäng, kus meeskonda juhendas naistreener, LeBron Jamesi kihlvedu, LaMelo Balli kolmikduubel ja huvipakkuv statistika.
Lisaks veel kõike muud. Head kuulamist!