Kas Müürsepp “terveneb”? Eesti korvpallikoondist tabas koduste EM-valikmängude eel mitu tagasilööki

Kas Müürsepp “terveneb”? Eesti korvpallikoondist tabas koduste EM-valikmängude eel mitu tagasilööki by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Korvpallitarkade klubi “Pihtas Põhjas” on taaskord kokku saanud, et rääkida viimaste nädalate sündmustest. Teemasid on palju, alates kunagise Tartu Rocki mängujuhi George Tsintsadze vägevast tunnustusest kuni Eesti meeste korvpallikoondise komplekteerimise raskustest kodusteks EM-valiksarja mängudeks.

Värske info kohaselt jäävad 28. ja 30. novembri mängudest kõrvale koondise mitmed põhilülid. Konkreetsetel nimedel peatume saates pikemalt. Loomulikult räägime ka naiste korvpallikoondise äsjastest EM-valikmängudest Bosnias, kus tuli alla vanduda Bosnia ja Hertsegoviinale ning Šveitsile. Koondisega Sarajevos viibinud Alar Varrak selgitab lähemalt, mida tähendab “mullis” olek ja miks ta võrdleb saadud kogemust 5-tärni vanglaga.

Suurem tähelepanu langeb ka Euroliigale, kodusele PAF Meistriliigale, Martin Müürsepa imetabasele haigestumisele, NBA drafti eelsetele sündmustele, Eesti korvpalliliidu ainsale presidendikandidaadile ning meenutustele, mida kõike ootamatut võib kohtumise järgselt leida külalismeeskonna riietusruumist.
Saadet veavad Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko. Head kuulamist!