Kes on Eesti korvpallis need kolm meest, kelle sõna maksab? Varrak lõhkab uudispommi

Kes on Eesti korvpallis need kolm meest, kelle sõna maksab? Varrak lõhkab uudispommi by PIHTAS PÕHJAS

Kuula:

Kirjeldus:
Kuulamiseks ja kaasa mõtlemiseks on valmis saanud korvpallipodcasti “Pihtas Põhjas” sügishooaja neljas osa. Stuudios, nagu ikka Gert Kullamäe, Alar Varrak ja Ivar Jurtšenko.

Teemasid maast laeni ja alustuseks mõistagi teema, mis paiskus õhku Kalev Kruusi ja Heino Endeni paari nädala tagusest pikemast jutuajamisest. Endeni sõnul oleks Eesti meeste korvpallikoondise peatreeneritoolile kohalikest treeneritest vaid kaks kandidaati. Kes ei ole väljaütlemistega kursis, võivad saate kontekstis lihtsasti ette aimata, kellest jutt. Mida Kullamäe ja Varrak asjast ise arvavad?

Saates peatume pikemalt FIBA Meistrite liigal, NBA finaalseerial, mõistagi Euroliigal ja VTB liigal. Juttu tuleb 0:20 kaotustest, vilemeeste ajuvabadest lennugraafikutest, 17-aastasest Nordi akadeemia kasvandikust, kes pääses platsile Moskva oblasti Himki vastu. Räägime PAF Superkarikast ja PAF Eesti-Läti liigast, kus suurimaks murelapseks on Kalev/Cramo meeskond, mis vaevleb koroonaviirusega. Kaua selline olukord kesta saab?

Lõpetuseks on arutluse all novembrikuised koondisemängud, mis peetakse “mullis”, nii naistele kui meestele. Arutluskäigu ajal lõhkab muuseas uudispommi Alar Varrak. Head kuulamist!