Stream episode Eesti vilemehed pagesid pärast mängu riietusruumi. Miks? Kotsar ja Raieste peatreeneri jutule by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Eesti vilemehed pagesid pärast mängu riietusruumi. Miks? Kotsar ja Raieste peatreeneri jutule by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2023-01-12T08:13:04Z

On küll 12. jaanuar ja head soovid 2023. aastaks peaks juba soovitud olema, ent „Pihtas põhjas“ podcasti tegijaid see ei heiduta, soovime siin ja praegu, korvpallirahvale ning spordirahvale tervikuna head uut aastaringi.

Korvpallitarkade koosolekul hekseldavad akuutseid teemasid, nagu ikka, kolmeste kunn Gert Kullamäe, laualõvi Janar Talts ning mängujuht Ivar Jurtšenko.
Aasta algusele kohaselt minnakse teemadesse sisse hoogsalt ning kõigepealt võetakse tutist kinni Eesti olümpiakomiteel.
Aasta sportlaste valikul ilmnesid suured puudused. Konkreetselt meeste osakonnas. Kas Eestis jagatakse spordist midagi, sisulises plaanis, või medalite sära teeb EOK inimesed päris pimedaks?

PAF Eesti-Läti liiga sündmusi kajastades tuleme välja uue rubriigiga, mis keskendub vähe konkreetsemalt ühele mängule ning sel korral saab suuremat tähelepanu vastasseis BC Kalev/Cramo – Pärnu Sadam. Spetsiaalselt tehtud videoklipid ja intervjuud.
Jõuame otsapidi kohtunike teemani, kus Kullamäe annab teada 30. detsembril aset leidnud kummalisest käitumisest. Pärnu ja TalTechi mängu teenindanud vilemehed pagesid kohtumise järgselt riietusruumi ning sulgusid sinna, peatreeneritele kätt andmata. Kartus, ebaviisakus või midagi kolmandat?
Kas kohtunike teema juures ei peaks Eestis hakkama käituma sarnaselt Euroliigale?

Euroliiga ja NBA võib seekord panna ühte patta. Luka Doncic esines väljaütlemisega, et ta ei viitsi väga NBA-d vaadata, pigem jälgib Euroliigat. Kas sellega on kõik öeldud? Üks on tõsine mäng ja teine tsirkus?
Ka San Antonio Spursi legendaarne treener Gregg Popovic tegi vihje tsirkusele.
Euroliiga arutelu lõpus edastame palve Maik-Kalev Kotsarile ja Sander Raiestele, et nad läheks Baskonia peatreeneri Joan Penarroya jutule, konkreetse sportliku küsimusega: „Mis tunne on?“

Podcasti peatoetaja PAF-i auhinna võitis sel korral Ragnar Nurmik. Palju õnne! Võitjaga võetakse ühendust.
Eelmisel korral küsisime: „Kas mõnel Eesti noortekoondisel, U16 ja U18 vanused, õnnestub ära võita Baltic Sea Basketball Cup?“ Õige vastus oli „EI“.
Laekus 19 vastust, neist õigeks osutus 11. Tänud kõigile, kes kaasa mängisid.
Seekordne PAF-i auhinnamäng tuleb tavapärasest pisut erilisem. Küsime: „Kumb meeskond võidab 20. jaanuaril aset leidva kohtumise BC Kalev/Cramo – Tartu Ülikool/Maks&Moorits?“ Mäng toimub Tallinnas. Kui juhtub võitma Tartu, lisandub Janar Taltsi poolt auhinnapaketti kast kesvamärjukest.
Lööge julgelt kaasa ja pange vastused teele e-maili aadressile: pihtaspohjas@delfi.ee.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved