Stream episode Kas Kullamäest saab juba lähitulevikus suursaadik? Uskumatult mõjuvõimas Jukka Toijala by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Kas Kullamäest saab juba lähitulevikus suursaadik? Uskumatult mõjuvõimas Jukka Toijala by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2021-11-21T16:15:18Z

Korvpallitargad on taas koos ja menetlevad – Gert Kullamäe, Janar Talts ning Ivar Jurtšenko.

Korvpallipodcastis on sel korral põhjalikumalt pihtide vahel PAF Eesti-Läti liiga, Eesti rahvuskoondiste valikmängud ning Euroliiga. Talts tuleb värskelt Kaunasest ning muljetab Žalgirise-Fenerbahce mängust. Näpud olid püsti ja võit tuli koju.

Eesti-Läti liiga osas saab rohkelt selgitusi jagada Kullamäe, kuna Pärnu on raskes seisus. Miks mängulõpud käest ära lähevad, miks ja kuhu välismaalased lahkuvad, miks osad mehed mängudes ühtegi minutit ei teeni ning kas abitreeneri uni on häiritud? Lahkame ka ülejäänud Eesti klubide hetkeseisu.
Lisaks selgitavad endised tippmängijad Kullamäe ja Talts lahti karikavõistluste müsteeriumi Hiiumaal, kus BC Kalev/Cramo komistas Rapla Avis Utilitase otsa. Mis toimus Cramo mängijate peades?

Euroliigas lööb laineid Šarunas Jasikeviciuse tekitatud pretsedent. Kullamäe lubab Barcelona peatreeneri teguviisi järgima hakata. Mike James mängib tujutult ja võimalik, et ta panustab hoopis Monte Carlo kogukonda. Anadolu Efesi mäng kogub tuure ning Milano Armani võeti Venemaal liistule.

Saate lõpetuseks ka killuke NBA-d, kus tooni annavad vennad Jokicid, tõusev täht, kes Pärnus istuks päris pingi lõpus ning suurüllataja, kes juhib 3-punktiviskajate edetabelit. Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved

[sc name=”betsafe-podcast”]