Stream episode Kas Tartus hakkavad pead lendama või võrdlus Lakersiga veel päästab? Žalgirises lõppes läbukoss by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Kas Tartus hakkavad pead lendama või võrdlus Lakersiga veel päästab? Žalgirises lõppes läbukoss by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-10-24T11:27:50Z

Korvpallitarkade klubi koosseisus Gert Kullamäe, Janar Talts ja Ivar Jurtšenko kogunes sel hooajal neljandat korda. Nii nagu ikka, olid vaatluse all viimase paari nädala märgilisemad sündmused. Eelkõige, mis seotud Eesti korvpalliga, aga ka Euroopa ja maailma mastaabis laiemalt.

Sissejuhatuseks Tartu Ülikool/Maks&Moorits meeskonna tegemistest, kel seni ainus võit kirjas Põhja-Euroopas liigas. Mängud ei ole sujunud ning kaugel ei pruugi olla hetk kus tuleb hakata muutustele mõtlema. Lähinädalad on tulemuste vaates väga-väga olulised ning kujundlikult öeldes istub meeskond vihma käes ja otsib pääsu räästa alla.

Korvpalliliidu juhatus kinnitas poeglaste noortekoondiste treenerid. Kas tehti head valikud või kuidas noortekoondise etteotsa üldse saab? Ekspert Kullamäe leidis kõigi peatreenerite vahel ühise joone.

Euroliiga minutites kõigepealt muutustest Žalgirise treeneripingil. Mida tähendab termin läbukoss? Tiitlikaitsja Anadolu Efes sai lõpuks silma pähe. Monaco ja Mike James – üks hullus ajab teist taga. Madridi Reali kontekstis räägime ka Läti korvpallist, kuna Hispaania suurklubi noorteakadeemiaga liitus 13-aastane lätlane.

NBA-s startis 75. hooaeg. Meisterklubi Milwaukee Bucks sai 42 punktise sahmaka Miami Heatilt. Palju põnevaid fakte ja numbreid. Kuulajatele ka mitmed soovitused, millele võiks YouTube’i avarustest seoses NBA-ga pilgu peale visata. Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved