Stream episode Kogu tõde peatreeneri vahetusest Tartus. Kas CSKA tähtmängijal on teisik või kaksikvend? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Kogu tõde peatreeneri vahetusest Tartus. Kas CSKA tähtmängijal on teisik või kaksikvend? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2021-11-07T11:58:52Z

Korvpallipodcast “Pihtas Põhjas” lahkab viimase paari nädala sündmusi, kaasa arvatud kõige värskemat uudispommi Tartust, kus on otsustatud, et Toomas Kandimaa enam ei jätka Tartu Ülikool/Maks&Moorits peatreenerina.

Tartu otsuste telgitaguseid aitab avada klubi spordidirektor Janar Talts. Uus peatreener peaks paika saama juba lähipäevil, esmased valikud on langetatud.

Pikemalt peatume Kalev/Cramo ja Moskva CSKA mängul, mis Gert Kullamäe tõdemusel kergitas valusalt ülesse mitu olulist teemat. Kui kõrgele tõusevad Cramo juhendaja Roberts Štelmahersi aktsiad, kas Will Clyburnil on kaksikvend, mis pagan toimub kohtunikega ja kui põletavaks muutus CSKA peatreeneri Dimitrios Itoudise jalgealune.

Lisaks räägime koondise nimekirjadest, algavast NCAA üliõpilasliigast USA-s, Euroliigast, NBA väljakutel toimuvast, Ivar Jurtšenkolt YouTube’i soovitus ning otseloomulikult ka PanBalti rubriik. Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved

[sc name=”betsafe-podcast”]