Stream episode Kõike ei pea avaldama, osa lugusid võib sahtlisse kirjutada. Mis toimus Reali meestega Ateenas? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Kõike ei pea avaldama, osa lugusid võib sahtlisse kirjutada. Mis toimus Reali meestega Ateenas? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2022-04-11T17:50:13Z

Korvpallipodcast „Pihtas Põhjas“ võtab kokku paari viimase nädala sündmused. Stuudios nagu ikka tarkade klubi kolm liiget – Gert Kullamäe, Janar Talts ja Ivar Jurtšenko.

Kõva aur läheb mõistagi PAF Eesti-Läti liiga finaalturniiri arutelule. Kullamäe tuleb otse Riiast ja pronksise autasuga. Torgime siit ja torgime sealt, mõni koht osutub päris hellaks. Asjalikku juttu jagub samuti.
Mida arvata kuulsatest oraaklitest ning kas KK Viimsi/Sportland finaali jõudmine on ikka muinasjutt? Või pigem hoopis väga hea tulemus kvaliteetse meeskonnaga.
Teeme juttu ka Põhja-Euroopa korvpalliliiga finaalturniirist, mis peeti Poolas Wloclawekis. Tartu Ülikool/Maks&Moorits pidas seal kaks tasavägist kohtumist, mis mõlemad siiski kaotati. Esimest hooaega toiminud liiga võitis 1,5 miljoni euro suuruse eelarvega Wloclaweki Anwil.
Mis plaanid on tulevikus ja kas Eestist osaleb selles sarjas tuleval hooajal rohkem kui üks meeskond? Talts avab tausta.

Euroliigas on põhiturniiril pidamata veel vaid üks kohtumine ning 19. aprillil stardivad play-off mängud. Mis saab Madridi Realist? Üks kaotus ajab teist taga, lisaks saatis peatreener Pablo Laso meeskonnast minema kaks mängijat. Kaunase Žalgiris sõlmis samal ajal võtmemängijatega lepinguid, Paulius Jankunas jättis Euroliiga väljakutega hüvasti.
Euroliiga noorteturniiril käis Varese eest väljakul Karl Markus Poom.

Korvpalliliiga NBA põhiturniiril oli kõige kõvem meeskond Phoenix Suns. Nende üks liidritest, 36-aastane mängujuht Chris Paul oli liiga parim sööduandja. Kõige väärtuslikuma mängija ehk MVP tiitlile kandideerivad kolm pikka – Joel Embiid, Nikola Jokic ja Giannis Antetokounmpo. Millised meeskonnad võiks tänavu jõuda NBA finaalis? Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved

[sc name=”betsafe-podcast”]