Stream episode Kullamäe ootab kõnet, aga seda ei tule. Lisaks on ta pahane Kalev/Cramo peale. Miks? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Kullamäe ootab kõnet, aga seda ei tule. Lisaks on ta pahane Kalev/Cramo peale. Miks? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-09-19T15:32:52Z

Korvpalli tarkade klubi koosseisus Gert Kullamäe, Janar Talts ja Ivar Jurtšenko istus taaskord ühise laua taha ning lindistas podcasti “Pihtas Põhjas” hooaja teise saate.

Huvitavaid teemasid jagub.
Eesti klubide eurosarjade kvalifikatsioonimängud. Kalev/Cramol on seljataga üdini positiivne nädal koduselt FIBA Meistrite liiga turniirilt, Pärnu Sadamal seisavad septembri lõpus ees FIBA Europe Cupi lahingud. Samuti kodus, esimeseks vastaseks Austria mullune seitsmes klubi Viini GGMT. Viimane lihv jääb Pärnul turniiri eel saamata ja siin on Kullamäel etteheiteid Kalev/Cramole.

Arutleme, kui suur osa on publikul, et klubid oleksid jätkusuutlikud. Kas liiga krõbe pileti hind võib potentsiaalseid huvilisi eemale hoida? Või on euromängude kallim pilet igati okei ja pealtvaatajad peaks piletit soetades suutma mõelda vähe julgemalt ja avaramalt. Kullamäe lööb letti ka Leedu klubide eelarved ning toetused sealsetelt kohalikelt omavalitsustelt. Meiega võrreldes kõlab kui muinasjutt.

Kuidas on võimalik, et Tartu Ülikool/Maks&Moorits alistas kontrollmängus Henri Drelli koduklubi Pesaro? Talts selgitab tausta ja avab, mis mängupäeva hommikul juhtus.
Miks viskab meedia s…a ventilaatorisse? Arvamuslood inimestelt, kes asjast midagi ei tea. Milleks selliseid lugusid avaldatakse? Arutleme, püüame mõista ja selgitada.
Lisaks veel Euroliiga klubide ülevaade, Läti-Leedu-Soome uudised, Sergei Babenko, Dušan Ivkovic, Mike James ja Vasilije Micic. Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved