Stream episode Lollus, mida play-off’ide ajal ei maksa teha. Kas treenerite töös uus ja esmapilgul kummaline trend? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Lollus, mida play-off’ide ajal ei maksa teha. Kas treenerite töös uus ja esmapilgul kummaline trend? by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-05-06T05:01:16Z

Korvpallipodcasti „Pihtas Põhjas“ tegijad Gert Kullamäe, Janar Talts ja Ivar Jurtšenko pidasid järjekordse koosoleku. Loomulikult valjuhäälselt.

Juttu jagus paariks tunniks. Põhjalikult hekseldati läbi nii PAF Eesti meistriliiga veerandfinaalid kui ka Euroliiga veerandfinaalid. Kuulajad saavad teada, kelle sõnu tasub eurokorvpalli osas võtta puhta kullana ning kelle sõnadesse võiks pigem suhtuda kerge muigega.
Kullamäe ütleb otse välja, mis andis Eesti meistriliiga play-off seeria keskel Pärnu Sadama mängijatele Rapla Avis Utilitase vastu lisamotivatsiooni. Ta nimetab seda vastase lolluseks.
Talts kinnitab, et Tartu Ülikool/Maks&Moorits alistas Viimsi KK/Sportlandi igati õiguspäraselt. Kui keegi peab enesekriitiliselt peeglisse vaatam, siis selleks meheks on Ronalds Zakis. Kas Tartus on nüüd rahu maal peal?
Kolmandas veerandfinaalpaar TalTechi ja Tallinna Kalevi vahel oli õpetlik. Mis osas? Kes kuulab, saab seda korduvalt teada…

Heidame pilgu Eesti noorte meistrivõistluste põhiturniiridele ja anname ülevaate, kus peetakse erinevate vanuseklasside otsustavad finaalturniiride mängud. Ühtlasi arutame, kui kriitiliselt tasub suhtuda noorteklasside tulemustesse ning mis on arengu juures tegelikult kõige olulisem.

Rahvusvahelises korvpallis saavad Euroliiga kõrval tähelepanu NBA, EuroCup, FIBA sarjad ning Hispaania, Itaalia ja Saksamaa liiga. Välisliigadega seoses toob Kullamäe välja huvitava tähelepaneku Saksamaalt, Bonni Telekomi meeskonna treeneripingilt. Kas sellest saab juba lähitulevikus uus trend?
Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved