Stream episode Millise satsi paneks Kullamäe täiega mängima? Kus on Eesti Atamanid, peatreeneritelt oodatakse šõud! by PIHTAS PÕHJAS podcast

Stream episode Millise satsi paneks Kullamäe täiega mängima? Kus on Eesti Atamanid, peatreeneritelt oodatakse šõud! by PIHTAS PÕHJAS podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-01-16T15:48:21Z

Lõpuks ometi! Kaua võib lasta praadida ja oodata? Korvpallipodcasti „Pihtas Põhjas“ 2022. aasta esimene saade on ahjusoojana valmis saanud. Mõnusalt vürtsikas. Tarkade klubis lahkavad viimaste nädalate sündmusi Gert Kullamäe, Janar Talts ja Ivar Jurtšenko.

Laias laastus on vaatluse all neli suuremat rubriiki – kõik Eesti korvpalliga seonduv, Euroliiga, NBA ja muidugi Kullamäe personaalrubriik, uue saatekõlliga üllatav või õigemini jalust rabav PanBalti.

Eesti korvpallist rääkides peame mõistagi tagasi minema ka karikavõistluste Final Fouri juurde, kus Tartu Ülikool/Maks&Moorits serveeris suurüllatuse. Klaarime sellega seoses Taltsi ees vanad võlad.
Kalev/Cramo „sõpru“ on saates teisigi. Kullamäe räägib erinevatest võtetest, millega ta on korduvalt selili keeranud Roberts Štelmahersi. Kuula ja imesta!
Eesti liiga ja eestlastega seotud üleminekud. Tartu üritas sarnaselt Kalev/Cramole värvata enda ridadesse Henri Drelli.

Euroliigas teeme juttu vilemeestest ja peatreeneritest. Kõige rohkem pakuvad mõistagi kõneainet Ergin Ataman ja Šarunas Jasikevicius. Juttu tuleb ka Madridi Realist, Moskva CSKA-st, Monacost ja Mike Jamesi imelisest muutumisest, Tel Avivi Maccabist ja Kaunase Žalgirisest.

Korvpalliliiga NBA klubide väärtused ning viimaste nädalate tippsündmused. Dirk Nowitzki särgitseremoonia, Klay Thompsoni kauaoodatud tagasitulek, Lakersi soov vabaneda Russell Westbrookist, Chicago Bullsi ülesehitaja Arturas Karnišovas ning DeMar DeRozani kaks mälestusväärset õhtut. Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved