124. saade: Mis 6 mängu veel? Flora tahab vähemalt 12 matši! Aga selleks on vaja polstrit

124. saade: Mis 6 mängu veel? Flora tahab vähemalt 12 matši! Aga selleks on vaja polstrit

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas on luubi all Eesti klubide tegemised eurosarjades. Saate tegid Kasper Elissaar, Kris Ilves ja Ott Järvela.

Võit Malta klubi Hiberniansi üle tagas FC Florale vähemalt kuus täiendavat euromängu. Kas kuuest saab 12 või veelgi enam? Selleks on Floral vaja polstrit ja täiendusi, sest mõnel positsioonil on olukord üpris hõre. Kui reaalne on Varssavi Legiat hammustada ja kuidas seda teha?

Paide oli Konverentsiliigas väärikas ja Vjatšeslav Zahovaiko näitas taktikaliste šedöövritega meeldivat ambitsioonikust. Mis läks valesti ja kuidas edasi? Levadia lõpetas oma needuse ja pääses üle aastate taas teise eelringi – milline on selle mõju, kas Dundalk võiks olla ootamatult hoopiski väga sobilik vastane ning mida näitas värske lahing Nõmme Kaljuga?

Juttu tuleb veel täiendavalt Premium liigast ja kohtunikest. Saate lõpetame Karl Jakob Heina ja Maksim Paskotši tegude lahkamisega – kui suured meeste vägiteod tegelikult olid ning milline on nende roll ja staatus vastavalt Londoni Arsenalis ja Tottenham Hotspuris?