143. saade: Levadia tiitlišanss on ca 70 protsenti, aga aasta edukaim võistkond ikkagi Flora

143. saade: Levadia tiitlišanss on ca 70 protsenti, aga aasta edukaim võistkond ikkagi Flora

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa arutles Flora ajaloolise eurovõidu tähenduse, Premium liiga tiitliheitluse, pikaks veninud liigakalendri, üleminekumängude ja treeneriteturul alanud arvukate liikumiste üle. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

FC Flora sai Konverentsiliiga alagrupis jagu Belgradi Partizanist. Mida näitas see mäng Flora ja mida serblaste kohta? Miks võib 1:0 võitu pidada mitmes mõttes märgiliseks ja seda mitte ainult jalgpalli vaatenurgast? (2:20)

Millise kinda heidab Flora euroedu Levadiale ja kumma kasuks kaldub koduse liiga tiitliheitlus, mille lõpuni on jäänud veel ainult kaks vaatust? Kui suur on Flora ja kui suur Levadia tiitlišanss? Mis räägib omavaheliste mängude eel ühe ja mis teise kasuks? (26:30)

Mida arvata sellest, et koduliiga otsustavad mängud leiavad aset lumistel kunstmurudel ning kõrgliiga üleminekumäng Tallinna Kalevi ja Tartu Tammeka vahel suisa kõvaks jäätunud platsil? Kas tegu on paratamatusega ja kõige magusamal suvisel mängude ajal löödi tõesti kuu aega lihtsalt lulli või pole asjad siiski päris nii ühesed? (40:35)

Mitu Premium liiga klubi teatas äsja peatreenerivahetusest ning veel mõnes võib see ees seista. Mida arvata eeskätt Vjatšeslav Zahovaiko ja Igor Põvini lahkumisest ning keda võiksid Paide Linnameeskond ja Narva Trans nende asemele tuua? (56:00)