186. saade: Stiilipunkte pole, võidupunktid on. Millega olla rahul, mis ei klapi?

186. saade: Stiilipunkte pole, võidupunktid on. Millega olla rahul, mis ei klapi?

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa tuleb sedapuhku otse San Marinost, kus Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Heiti Heli räägivad peamiselt koondisejuttu.

Eesti hiivas end reedese 2:1 võiduga Malta vastu välja mudaliigast. Mis emotsioone see mäng pakkus? Miks kujunes teine poolaeg sedavõrd raskeks? Kas Eesti ei oska võidusurvega toime tulla? Mida arvata erakordselt tihedast VAR-i õhtust ning kuidas Saksamaa tippkohtunikud olukordadega toime tulid? Saate esimeses pooles tuleb juttu kõigest sellest ning mõistagi ka oma 100. koondisemängu pidanud Sergei Zenjovi pärandist ja mõjust.

Koondise tugevate ja nõrkade kohtade lahkamise järel sätime suuna eesootavale madinale San Marinoga (alates 23:15). Mida oodata? Kuidas läheneda? Kas ja kui palju katsetada? Mis peaks olema sihikul?

Alates 33:15 võtame käsile möödunud nädala kuumima teema: Levadia vahetas kõigest ühe mängu järel järjekordselt peatreenerit. Miks sai Maksõm Kalõnõtšenko kinga ja miks see oli Viktor Levadalt hea otsus? Mis peitus selle taga? Kiitus viimase otsuse eest on mõistagi aga ainult humanitaarabi, sest probleemi tuum lasub sügavamal. Kus?