197. saade: Eesti tahab kuulda, et ollakse Venemaa vastu! Külas meistriliiga legend Markus Jürgenson

197. saade: Eesti tahab kuulda, et ollakse Venemaa vastu! Külas meistriliiga legend Markus Jürgenson

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhääling “Pikk ette (ja ise järele)” jätkab uuel aastal uue hooga ning see hõlmab endas ka aeg-ajalt arutelupaneeli turgutamist väliste ekspertidega. Seekordses osas austas saadet oma kohalolekuga Premium liiga legend Markus Jürgenson, kellega rääkisid kõige põlevatavamatel jalgpalliteemadel Kasper Elissaar ja Ott Järvela.

Saadet alustame juttudega tööturult, kus toimuvast pajatab vabaagent Jürgenson. Seejärel läheme põhiteema ehk Karpini-skandaali juurde. Kuhu ja miks on teema nädalaga arenenud? Kelle avaldused õnnestusid, kelle omad mitte? Kuidas võiks olukord punkti saada? Üldsõnalisus ei aita. Eesti tahab kuulda, et ollakse Venemaa vastu!

Eesti mängis pühapäeval Islandiga 1:1 viiki. Mis jäi silma? Kuidas said hakkama debütandid? Kellel soovitas treener omale uus amet leida? Mida oodata neljapäevasest lahingust Soomega? Kui palju Thomas Häberli koosseisuga vangerdab?

Möödunud nädal tõi hulganisti eestlaste välismaiseid ülemineku-uudiseid. Mida minekutest arvata? Mitmed piiri taha siirdujad lahkusid Levadiast. Miks sealt ära minnakse? Milline on tippklubide tervis?