Eesti sai läbinisti kohutava valikgrupi. Isegi soomlaste meelest!

92. saade: Eesti sai läbinisti kohutava valikgrupi. Isegi soomlaste meelest! by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” sellenädalane osa ilmus tavapärasest hiljem, sest ootasime MM-valikgruppide loosi. Ootamine aga midagi head ei toonud, sest Eesti sattus ebameeldivasse seltskonda.

Saate alguse pühendame justnimelt MM-valiksarja loosimise tulemustele. Mida arvata Eesti vastastest Belgiast, Walesist, Tšehhist ja Valgevenest? Kas meil on lootust? Mis on reaalne siht ja eesmärk? Kellele loos aga juba varakult trumbid kätte mängis ning kelle pika ninaga jättis?

Saate teine pool on pühendatud Premium liigale, mis oleks pidanud nädalavahetusel oma lõpu saama, aga venib veel edasi. Paide ja Nõmme Kalju lõpetasid oma vutiaasta 7:4 lahinguga. Kuidas Paide sooritus kokku võtta? Mida arvata Kalju vangerdustest treeneripingil, kus Marko Kristal taandub rolli võrra ja klubisse naaseb Sergei Frantsev?

Kas praeguses olukorras on üldse mõistlik veel Eestis jalgpalli mängida? Sel küsimusel arutleme Flora koroonakolde ja Premium liiga üleminekumängude vaatenurgast.

Saate lõpetuseks meenutame karjääri lõpetanud Enar Jäägeri omadusi ja hetki ning tervitame kodumaale naasnud Taijo Tenistet. Saate tegid Kasper Elissaar, Rasmus Voolaid ja Ott Järvela.