Meistrite liiga jäi pooleli ülbitsemise ja kaotusvaluga. Koroona virutab koondisele

54. saade: Meistrite liiga jäi pooleli ülbitsemise ja kaotusvaluga. Koroona virutab koondisele by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 54. saade keskendub sedapuhku veel suures osas jalgpallimängule, ent mõistagi ei vaata mööda ka maailma vallutanud koroonakriisist. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Seekord saates! Alates algusest: Eesti karikavõistluste veerandfinaalid – mida need pakkusid ja näitasid (põimituna koroonaviiruse mõjust Eesti klubide sportlikule sooritusele)? Alates 18:30: Meistrite liiga kaheksandikfinaalid – igavamat sorti teisipäev ning solvumist, ülbitsemist ja kaotusvalu täis põnevusest tiine kolmapäev. Alates 28:42: veelgi spetsiifilisemalt sellest, kuidas Liverpoolil on kõik asjad tuksi läinud ning miks see hea on. Alates 38:16: Ott Järvela meenutab seika reaalsest elust, millega koos satuvad eetrisse ingliskeelsed roppused (vabandame kuulajate ees!). Alates 42:25: koroonaviiruse mõjust Eestis ja välismaal, lisaks sellest, millal ja kuidas edasi. Kas koondisejalgpall on suurim kaotaja? Alates 1:01:36: jagame soovitusi, millist jalgpallikultuuri vutimängu aseainena tarbida.