Sefiiritort tõmbas käima: aasimised ja kõige õigem punane. Milleks kasvatajaklubid?

101. saade: Sefiiritort tõmbas käima: aasimised ja kõige õigem punane. Milleks kasvatajaklubid? by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 101. saade avas uude sajasse saabumise bravuurikalt ja magusalt – kauaoodatud sefiiritordiga! Tulemuseks aasimis- ja puuderohke kolmekõne, mis selgitas muuhulgas, milline on kõige õigem punane ning miks on vaja kasvatajaklubisid.

Saate alguses räägime lahti ühe sefiiritordi loo, misjärel hüppame Vlasi Sinjavski seljas Tšehhi. Kas koondislase üleminek välismaale tuli õigel hetkel ja õigesse kohta? Veel 17-aastase noortekoondislase Sten Jakob Viidase siirdumine Tabasalust Portugali avab meie jaoks uued turud ja näitab, miks pole alati ilmtingimata vaja sihiks seada Premium liigat.

Paljuräägitud saksa kultuuriruumi on tänavu talvel mängima pääsenud kaks eestlast, mõlemad naiste koondise väravavahid. See loob mitmeid põnevaid võimalusi.

Eesti tippjalgpalli puudutavas saateosas räägime kõikidest Premium liiga klubidest ning sellest, mida nädalavahetusel Taliturniiril näidati. Tallinna-välisus on hetkel mitmes paigas valusa pitseri vajutanud, ent kuidas probleemidest üle olla? Näiteid on erinevaid.

Saate lõpus räägime Manchester Cityst, Liverpoolist, Mike Deanist ja kõige õigemast punasest. Saate tegid Kasper Elissaar, Rasmus Voolaid ja Kristjan Jaak Kangur.