Stream 125. saade: Levadia valikute kallal võib küll norida, aga tulemused ju tulevad by Pikk ette (ja ise järele)

Stream 125. saade: Levadia valikute kallal võib küll norida, aga tulemused ju tulevad by Pikk ette (ja ise järele)

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-26T13:55:06Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas on luubi all Flora ja Levadia käekäik eurosarjades, aga ka kodust jalgpalli raputanud üleminek. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Kris Ilves ja Rasmus Voolaid.

Flora jäi võõrsil suure Legia vastu kiirelt kaotusseisu, ent näitas siis Poola tippklubile hambaid ja lasi alles päris lõpu eel viigi käest. Kas ajuti oldi isegi parem meeskond väljakul või ei pannud Legia endast siiski kõike välja? Mida oodata korduskohtumiselt ja mis on Flora koosseisu nõrgim koht?

Levadia alustas Dundalki vastu ise kiire väravaga, aga lasi endale ka kiirelt vastu lüüa ja leppis lõpuks 2:2 viigiga. Mis tehti taktikaliselt hästi ja mis tekitas küsimusi ning miks on Levadia, keda oleme ka ise mängupildi eest korduvalt nuhelnud, kokkuvõttes siiski kiitust väärt?

Koduses liigas peeti lõppenud nädalal karikakohtumisi – miks ja kuidas saavad nii suured kui ka väikesed klubid neist kasu lõigata, isegi kui mäng lõpeb skooriga 21:0 või 32:0? Premium liiga klubid tegid üleminekuakna sulgumiskuupäeva lähenemisel mõningaid lükkeid, millest võitsid nii mõlemad klubid kui ka meeskonda vahetanud mängija ise.

Ent üks üleminek oli eripärane – nimelt Karl Mööli siirdumine Paide Linnameeskonnast laenule Kuressaare ridadesse. Mida lugeda välja klubipoolsest teadaandest ja mida tulevik kõigile osalistele tuua võib? Kes on selles sündmusteahelas suurim võitja ja kes suurim kaotaja?

Genre
Sports

License: all-rights-reserved