Stream episode 134. saade: Koroona tõttu Vapruse mängu nihutamine eiras loogikat, Euroopa ootab naftaderbit by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 134. saade: Koroona tõttu Vapruse mängu nihutamine eiras loogikat, Euroopa ootab naftaderbit by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-09-27T16:08:45Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa keskendus Flora punktikaotusele Premium liigas, aga ka Vapruse-Tammeka edasilükatud mängule, Maardu Linnameeskonda tabanud kihlveoskandaalile ja Meistrite liigale, kus ootab sel nädalal ees naftaderbi. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Rasmus Voolaid.

Premium liiga pakkus jälle üllatuse, sest tiitlikaitsja Tallinna Flora lahkus kolmandat korda järjest Viljandist võiduta ja pidi isegi ühe päästetud punkti üle õnnelik olema. Kas saame siinkohal rääkida füüsilisest või hoopis vaimsest väsimusest, mis esmakordselt eurosarja alagrupis mängivat meeskonda räsib?

Nõmme Kalju näitas, et neid on veel vara maha kanda, aga kas võit Paide Linnameeskonna üle jääb ühekordseks sähvatuseks? Kumb peaks rohkem omavahelise viigiga rahul olema, kas Narva Trans või Kuressaare?

Üks nädalavahetusel toimuma pidanud mäng jäi ära, sest positiivne koroonaproov suunas Pärnu Vapruse viimasel hetkel isolatsiooni ning kohtumine Tartu Tammekaga lükati edasi. Kas tegu oli õige otsusega või oleks alaliit pidanud siinkohal olema pärnakate vastu karmim?

Esiligas puhkes kihlveoskandaal – alaliit alustas Maardu Linnameeskonna ja Tallinna Kalevi kohtumise järel uurimist. Kas saame tõe teada ja mida saab selliste juhtumite vältimiseks tulevikus veel teha?

Saate lõpuosas võtame korraks vaatluse alla ka rahvusvahelise jalgpalli. Meistrite liigas ootab teisipäeva õhtul ees suur naftaderbi, sest kohtuvad Katar ja Araabia Ühendemiraadid ehk PSG ja Manchester City. Kolmapäeva õhtul on selg vastu seina Manchester Unitedil ja Barcelonal, omalaadse tõehetkega seisab silmitsi ka nädalavahetusel koduliigas lüüa saanud Chelsea.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved