Stream episode 137. saade: Šokk-kaotus pani Levadia peatreeneri Savici sõnu sööma by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 137. saade: Šokk-kaotus pani Levadia peatreeneri Savici sõnu sööma by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-10-18T16:26:29Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes episoodis on fookuses Premium liiga jalgpall, mis pakkus nädalavahetusel kamaluga üllatusi. Saate tegid Kasper Elissaar, Kris Ilves ja Ott Järvela.

13 mängu järjepanu võitnud FCI Levadia ilus seeria sai otsa, kuigi päev varem ei viidanud sellele miski. Kuidas ja miks sündis kaotus Viljandi Tulevikule? Üllatuslik allajäämine pani peatreener Marko Savici sõnu sööma ja ühes sellega unustas ta päev varem antud lubaduse.

Levadia kaotus ei tähendanud aga, et nende lähim jälitaja FC Flora oleks kolme silma võrra tabelis lähemale tulnud – ründav mäng ei toonud tiitlikaitsjale Paides enamat viigist. Kuidas hinnata Paide võõrleegionäride panust ja kas Mihkel Aksalu peaks kuuluma koondisesse?

Lisaks tuleb juttu tabeli teise poole heitlustest, millest märkimisväärseimas sai Tartu Tammeka kolme kuu järel esimese võidu ja uue peatreeneri Dmitrijs Kalašnikovsi esimesed punktid. Milline on Narva Transi motiveeritus hooaja lõpus? Kas Kuressaare suudab veel ajalugu teha ning kuidas võiks kulgeda Kalju-Legioni omavaheline madin neljandale kohale?

Saate lõpetame Konverentsiliiga juttudega. Flora sõidab sel nädalal Küprosele, kus jahitakse oma alagrupiturniiri esimesi väravaid ja punkte. Kui reaalne on hammustada Famagusta Anorthosist?

Genre
Sports

License: all-rights-reserved