Stream episode 139. saade: Koroonasegadus, kartlik Vaprus, U17 võidutrall ja tutske kompott Levadia by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 139. saade: Koroonasegadus, kartlik Vaprus, U17 võidutrall ja tutske kompott Levadia by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-11-01T19:40:51Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub koduse jalgpalli rõõmudele, valudele ja intriigidele. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Saadet alustame eelmisel nädalal tõstatunud koroonasegaduse kulminatsiooni mõtestamisega. Kas teistsugune kommunikatsioon oleks võinud palju vahtu ära hoida või viis see vastupidi paremate lahendusteni?

Premium liigas selgus nädalavahetusel väljalangeja, kelleks kujunes Pärnu Vaprus. Kas Vapruse Esiliigasse pudenemine oli nende hooaega sisse kirjutatud? Miks läks nii? Premium liiga rubriigis kõneleme ka sellest, kuidas Levadia on end marineerinud tutskeks kompotiks, millena suudetakse vajalik järjepidevalt ära teha ning vigadest väga kiirelt õppida.

Saate lõpetame aruteluga Eesti vuti järelkasvu üle. Uus U17 koondis pakkus emotsioone, millesarnaseid tõi viimati hinge eelmine U17 punt. Kui suur saavutus on Eliitringi jõudmine ning kas Eesti vuti tulevik äkki ei olegi nii tume, kui vahepeal kardeti?

Genre
Sports

License: all-rights-reserved