Stream episode 147. saade: Viljandi Tuleviku juhtum – mida õppida, keda süüdistada, kuidas edasi? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 147. saade: Viljandi Tuleviku juhtum – mida õppida, keda süüdistada, kuidas edasi? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-12-27T14:15:04Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood lahkab Viljandi Tuleviku kaasust, mis viis nad omal soovil Premium liigast minema. Mida õppida, keda süüdistada ja kuidas edasi? Sellest räägivad Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Saate alguses kõneleme peateema sissejuhatusena muutunud jalgpallimaastikust ja jalgpalli rollist laiemalt, kuivõrd kõneväärseid sündmusi toimub ka ajal, mil neid ei oota.

Viljandi Tuleviku loobumise juttudega alustame 09:20, mille järel puudutame ülalmainitud küsimusi, aga lahkame olukorda veel eri nurkade alt. Puudutame ka seotud asjaolusid nagu Premium liigast välja langemine kui selline, Pärnu Vaprus, kahe kõrgliiga nõudmised, Maardu Linnameeskond ja nende mured, kohalike omavalitsuste toetused, jalgpalli regionaalpoliitika, TJK Legioni tulevik ning veel mitmeid seonduvaid detaile.

Alates 54:28 räägime Soccernet.ee suurest hääletusest, mis selgitas hooaja sümboolse koosseisu ja Premium liiga parima mängija, kelleks sai Zakaria Beglarišvili. Kaks liinide parimat on juba välismaale lahkunud – mis saab teistest? Alates 56:35 võtame ette Rauno Sappineni siirdumise Gliwice Piasti. Mis mõtteid see tekitas ja mis oli selle taga?

Genre
Sports

License: all-rights-reserved