Stream episode 148. saade: Kas tõesti usaldab Flora Koskorile esiründaja rolli? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 148. saade: Kas tõesti usaldab Flora Koskorile esiründaja rolli? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-01-03T12:20:17Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub Premium liiga talvisele üleminekuaknale, kus mõned klubid on juba aktiivselt tegutsenud. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kris Ilves.

Saate algus on pühendatud aastavahetusele. Räägime sellest, mida oleks vaja korda saata, et alanud aasta oleks Eesti jalgpalli jaoks parem kui lõppenud aasta. Lisaks tuleb põgusalt juttu maailma jalgpallist.

FC Flora värbas Mihkel Järviste, Tristan Koskori ja Marko Lipu. Miks on Koskori üleminek Tammekast Florasse üllatav? Kas ja kuidas Koskor Flora mänguplaani sobitub? Milline on Flora ründajate valik algaval hooajal? Kui Märten Kuusk lahkub välismaale, siis kuidas jaguneb mänguaeg Lipu, Henrik Pürgi, Markkus Seppiku ja Erko Jonne Tõugjase vahel? (19:51).

Paide Linnameeskond napsas Viljandi Tulevikust ripakile jäänud Herol Riibergi ja Kaimar Saagi endale. Miks ei saa välistada, et Paide ründeliini moodustavad Saag ja Henri Anier? Ishaku Konda lahkus Paidest (40:08). Markus Jürgenson jätkab FCI Levadias, kuid Trevor Elhi siirdus Nõmme Kaljusse, kuhu naasis ka Kaido Koppel. Marko Meerits pikendas Kaljuga lepingut (47:43).

Dmitrijs Kalašnikovs alustab Pärnu Vapruse eesotsas – eesmärk on Premium liigasse püsimajäämine, aga kas meeskond vajab täiendusi? Mängijaid on turul omajagu (54:25).

2. jaanuaril selgusid Hõbepalli ja Annika võitjad. Mattias Käit edestas Mattias Käiti ning Vlada Kubassova Lisette Tammikut. Eesti meeste koondis ei ole varem ühe kalendriaasta jooksul nii palju ilusaid väravaid löönud. (1:00:04)

Saate lõpus pöörame pilgu Inglismaale, kus nädalavahetusel mängisid Premier League’i raames omavahel Arsenal ja Manchester City ning Chelsea ja Liverpool. Kas Manchester City tuleb Inglismaa meistriks (1:05:16)?

Genre
Sports

License: all-rights-reserved