Stream episode 152. saade: Flora nõrk, Levadia tugev? Kes kellele mida tõestama peab? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 152. saade: Flora nõrk, Levadia tugev? Kes kellele mida tõestama peab? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-01-31T19:24:35Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub kodumaisele jalgpallile – nii Premium liiga klubide toimetamistele kui piiri taha siirdunud eestlaste tegemistele. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Saate avame üleminekujuttudega. Tänavu talvel on piiri tagant omale uue koduklubi leidnud mitmed Eesti mängijad. Mis on selle taga, milline on hinnang sammule ja kuidas on alustatud? Jutuks tulevad järjepanu Rocco Robert Shein, Märten Kuusk (alates 11:30), Mattias Käit (17:03), Karol Mets (22:04), Karl Jakob Hein (23:42), Henri Anier (30:20) ja Karina Kork (32:03). Alates 33:54 räägime talviste üleminekute laiematest tähendustest.

Kodumaiste klubide juttude juurde siirdume alates 38:30. Flora on kaotanud mitu võtmemängijat, Levadia on säilitanud tuumiku ja toonud juurde kvaliteeti. Mida tähendab see jõudude vahekorra mõttes? Kas Levadia tuleb talvest läbi suure eduga? Milline on väljakutse Flora struktuurile? Teemadeks tulevad ka Liliu üleminek ning Amir Natho ja Aamir Abdallah Yunise tulevik.

Saate viimane plokk on pühendanud ülejäänud kodusele jalgpallile. Alates 54:11 räägime Paide, Nõmme Kalju, Aleksandr Kulinitši, koroona, Tartu Tammeka, Pärnu Vapruse, Legioni ja Maardu tegemistest.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved