Stream episode 153. saade: Klavan kahes rollis? Liverpoolis mänginud mehe professionaalsuses pole mõistlik kahelda by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 153. saade: Klavan kahes rollis? Liverpoolis mänginud mehe professionaalsuses pole mõistlik kahelda by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-07T15:55:37Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood võtab luubi alla Maardu Linnameeskonna loobumise kõrgliigast ja meie tippjalgpalli olukorra laiemalt, samuti Ragnar Klavani personaalküsimuse ja lõppakordi saanud Aafrika Rahvaste Karika. Saate tegid Kasper Elissaar, Laura Jaansen ja Kristjan Jaak Kangur.

Premium liiga koosseisus toimus taas muudatus, sest Maardu Linnameeskond andis väljateenitud koha käest ja nende asemel saab kõrgseltskonnas võimaluse hoopis Tallinna Kalev. Et tegu on juba teise muudatusega lisaks Viljandi Tuleviku loobumisele, paneb see küsima – kas profiliiga Eestis on liiga optimistlik eesmärk?

Kalevi ootamatu tõusmine pani ootamatusse olukorda ka Ragnar Klavani, kes on nüüd samas liigas ühe klubi mängija ja teise president. Kas Paide ja Kalevi vahel tekib tõesti huvide konflikt ja mida sellest kõigest arvata? (11:35)

Milline on meie klubijalgpalli üldseis, kui vaadata ka Esiliigasse ja Esiliiga B-sse? Miks võib tekkida tunne, nagu napiks neid, kes suutelised kõrgseltskonnas hakkama saama? (30:00)

Loobujaid on ka naiste jalgpallis, kus vähemalt ajutiselt taandusid kõrgeimast mängust florakad Getriin Strigin ja Ariina Mürkhain. Kas tegu on elulise paratamatusega või märgiga sellest, et miskit on valesti, kui parimas mängijaeas naised otsustavad töö või kooli kasuks? (39:00)

Aafrikas pandi punkt mandri meistrivõistlustele – esmakordselt sai karika Senegal, kustutades sellega riigi jalgpalliajaloost märkimisväärse häbipleki. Miks aga ei jätnud seekordne turniir vähemalt stuudios viibinutele ülemäära kustumatut muljet ning milline lihtne seik Aafrika alaliidu jaoks vähemalt suure finaali päästis? (46:00).

Genre
Sports

License: all-rights-reserved