Stream episode 154. saade: Meistrite liiga ennustus: vanade sõjaratsude Messi ja Ronaldo karv lööb uuesti läikima by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 154. saade: Meistrite liiga ennustus: vanade sõjaratsude Messi ja Ronaldo karv lööb uuesti läikima by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-14T17:09:15Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub Premium liiga hooajaeelsetele põnevatele üleminekutele ja kaheksandikfinaalidega jätkuvale Meistrite liigale. Saate tegid Kasper Elissaar, Kris Ilves ja Kristjan Jaak Kangur.

Koondise esiväravavaht Karl Jakob Hein läks laenule Readingu ridadesse ja on seal saanud juba ka esimesed triibulised ehk kogemused keerulises Championshipis. Miks ei maksa ülemäära põdeda, kui meeskond kaotab, ning mida peab Hein pooleaastase laenuperioodi jooksul ennekõike kõrva taha panema?

Levadia laenas mulluse põhimehe Bogdan Vaštšuki Ukraina kõrgliigaklubile Poltava Vorsklale. Kas ukrainlased suudavad kõik Vaštšuki trumbid lahti muukida ja meie mehe väljakul särana panna? (15:00)

Tallinna Kalevi noor poolkaitsja Kristofer Käit, kellele juba geenidega palju antud, jätkab jalgpalluriks sirgumist Portugali tippklubis Portos. (22:50). Keda on ootamatult kõrgliigasse tõusnud Kalev aga enda ridadesse juurde toonud, et Premium liigas hakkama saada? (27:30)

Kui kuhugi tuleb juurde, peab kuskilt vähemaks jääma. Üks suuremaid mängijate loovutajaid on olnud Legion, ent kas see tähendab tingimata, et uuel hooajal pole neil kellegagi mängida? Miks ei pruugigi noortele võimaluse andmine üldse halb mõte olla? (34:50)

Nõmme Kalju üllatas kontrollmängus viigiga Soome meistrit HJK-d. Milliseks Eesti tippklubide seisu paar nädalat enne hooaja algust hinnata ja kui palju maksab üldse treeningkohtumistest välja lugeda? (47:00)

Meistrite liiga läheb jälle käima, esimesed kaheksandikfinaalid on kavas juba teisipäeva õhtul. Teeme omalt poolt ennustuse – kes on need kaheksa, kes saavad edasi veerandfinaali ja kelle jaoks saab euroteekond tänavuseks otsa? (56:30)

Genre
Sports

License: all-rights-reserved