Stream episode 155. saade: Superkarika eel asjad sassis ehk Flora on nagu Levadia ja Levadia on nagu Flora by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 155. saade: Superkarika eel asjad sassis ehk Flora on nagu Levadia ja Levadia on nagu Flora by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-21T14:59:27Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood arutleb Levadia ja Flora vahelise Superkarika finaali eel jõudude vahekorra üle. Samuti tuleb juttu koroona mõjutustest ja Euroopa tippklubide tegemistest. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

Pika meteoroloogilise sissejuhatuse järel – sest juba 31 päeva pärast mängib Eesti koondis aasta esimese kodumängu! – läheme jutuga Superkarika juurde (9:00). Mis saab mulluse liigahooaja suure lõppmängu kordusetenduses määravaks? Kummal on suurem tõestamisvajadus ja võidunälg, kas Floral või Levadial? MIks on meeskondade ettevalmistused olnud ootamatult vastandlikud ja võiks lausa öelda, et kunagised rollid on vahetunud?

Koroona on seganud kõikide meeskondade ettevalmistumist hooajaks. Aga äkki saaks vähemalt liigahooaja alguses senisest kergemini? Räägime karjaimmuunsusest, võrdlusest muu Euroopaga ja mõtteviiside muutumisest (41:00), samuti mainekahjust ja valestardist.

Uue hooaja avamisüritusel selguvad ka Tipneri karikasarja veerandfinaalpaarid. Milliseid duelle oodata, kelle jaoks on karikasari kõig tähtsam ja miks pole kaheksast kolm üldse hea protsent? (50:00).

Saate lõpuosas vaatame tagasi Meistrite liiga esimestele kaheksandikfinaalidele ja neile järgnenud liigamängudele, kus valitses vähemalt tippliigade osas väga ootamatu seaduspära. Tiitliheitlus on taas põnevaks pööranud ka Inglismaal, sest Manchester City kaks vääratust on Liverpoolile uuesti ukse avanud. (1.02:30).

Genre
Sports

License: all-rights-reserved