Stream episode 158. saade: Mida teeb jalgpall valesti, et Otepääl on 6000 ja Lillekülas 60 pealtvaatajat? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 158. saade: Mida teeb jalgpall valesti, et Otepääl on 6000 ja Lillekülas 60 pealtvaatajat? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-03-14T20:02:55Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub peamiselt Premium liiga möödunud voorule, aga võtab ette ka igavikulisemad teemad nagu publikuhuvi ja ETM-reegel. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Saadet alustame juttudega kõrgliiga kolmanda vooru tipplahingust Paide Linnameeskonna ja FC Flora vahel. Mis toimub Paide mängu lõppudega, kuidas on arenenud nende esitused ja mis aitas Flora hilise võiduni? Lisaks räägime Konstantin Vassiljevi ja Sergei Mošnikovi mõjust.

Alates 20:45 on teemaks Flora ja Levadia karikalahing, Tallinna tippklubide jõudude vahekord, Levadia kohtumine Legioniga ning ETM-reegel – selle kasulikkus ja kõlanud mittesiirad ideed.

Alates 38:16 võtame ette karikamängud laiemalt ja poolfinaalide loosi. Alates 42:38 räägime publikust ja tingimustest. Kelle jaoks või milleks on karikavõistlused praegusel ajal, kui staadionil on mõnikümmend inimest? Miks toimuvad matšid platsidel, kus ei seisa püsti ei mängijad ega kohtunik?

Alates 49:42 räägime koduse jalgpalli publikuhuvist nädalavahetusel Otepääl toimunud laskesuusa MK-etapi valguses. Laskesuusa plahvatusliku huvi taga seisab väga hea teletoode, mis on eestlaste huvi kasvatanud. Miks ei ole see õnnestunud jalgpalliga, mis saab samuti rahvusringhäälingus kõvasti eetrit?

Alates 58:40 lõpetame möödunud nädala jalgpalliliste tegevuste aruteluga. Teemaks Trans, Tammeka, kohtuniketöö. Alates 01.00:57 räägime Tallinna Kalevist ja Kuressaarest. Saate lõpetame alates 1.04:46 Nõmme Kalju ja Pärnu Vapruse kohtumises nähtuga.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved