Stream episode 165. saade: Santose tiraad tabas märki, aga mitte kümnesse by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 165. saade: Santose tiraad tabas märki, aga mitte kümnesse by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-05-02T16:41:20Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa lahkab jalgpallist tiine nädala olulisemaid sündmuseid. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Martti Kallas.

Saate algus on pühendatud värskele Šveitsi tšempionile Karol Metsale, kellest sai minimaalselt 20. välisriigis meistriks tulnud Eesti jalgpallur. Alates 6:52 läheme Premium liiga juurde. Peateemaks mõistagi Miguel Santos ja tema tiraad kohtunike aadressil. Millega pani täppi, millega mitte ning mida see kaasa toob?

Alates 18:45 laiendame Santose jutu nädala keskel toimunud Kalev – Flora mängule, kus Kalevilt võeti kaks väravat. Kuidas saada liigasse ühtne vilejoon? Kas soositakse tõesti suuri või tuleb eksimusi kõigi kasuks ja kahjuks?

Alates 27:25 räägime sellest, kuidas Levadia oma mootori täistuuridel käima sai. Mis juhtus Transiga? Alates 35:10 on teemaks Kuressaare, kes on sattunud laineharjale. Kuidas muru valmis saadi? Kas Legion võib olla muretu hoolimata järjestikustest kaotustest?

Nõmme Kalju näitab tugeva võistkonna tunnuseid. Jutud alates 43:05. Paide Linnameeskond reageeris aga närusele kaotusele nädala ajaga löödud 13 väravaga. Kas Paide mured on nüüd pühitud, arutame alates 46:30.

Alates 52:25 kõneleme rahvusvahelisest jalgpallist. Teemaks mõistagi Meistrite liiga poolfinaalid ning ühtlasi Real Madridi tiitlivõit, mis teeb Carlo Ancelottist moel või teisel aegade ühe parima vutitreeneri. Milles peitub tema fenomen? Kes ja kuidas jõuavad Meistrite liiga finaali?

Saate lõpu alates 1.15:10 pühendame Mino Raiolale.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved