Stream episode 176. saade: Flora põrumine tõestas, et kui Euroopas jalg sirgeks lasta, on häbi kiire tulema by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 176. saade: Flora põrumine tõestas, et kui Euroopas jalg sirgeks lasta, on häbi kiire tulema by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-07-18T17:56:13Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa keskendub FC Flora totaalsele põrumisele Konverentsiliigas. Saate tegid Kasper Elissaar, Kris Ilves ja Kristjan Jaak Kangur.

Flora mängis neljapäeval eurosarjas maha 3:0 eduseisu ja kaotas soomlaste SJK-le kahe mängu kokkuvõttes 3:4. Mis läks valesti? Kus pandi puusse? Kuidas taoline lagunemine võimalik oli? Sellele ja krahhi põhjustele, ent ka mõjudele, keskendume kohe saate algusest.

Alates 19:45 vaatame Konverentsiliigale otsa aga hoopis helgemast vaatenurgast – Paide Linnameeskond tegi oma klubi ajalugu ning jõudis teise eelringi. Mis neid selleni viis? Juttu tuleb meeskonna suurusest, vahetustest, Karel Voolaidi geniaalsusest, ent ka järgmisest vastasest Ararat-Armeniast.

Alates 40:30 läheme koduse Premium liiga juurde. Narva Trans näpistas Nõmme Kaljut, Kuressaare sai jagu Legionist (alates 46:22) ning Levadia tegi Patrik Kristaliga ajalugu ning võitis uute treenerite duelli (alates 49:00). Saate lõpus (alates 54:20) räägime Levadia võimalustest Konverentsiliiga teises eelringis Malta klubi Hiberniansi vastu.

Genre
Sports

License: all-rights-reserved