Stream episode 185. saade: Hall kardinal lammutab Levadiat. Mis meistrist niimoodi alles jääb? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 185. saade: Hall kardinal lammutab Levadiat. Mis meistrist niimoodi alles jääb? by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-09-19T13:02:49Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa keskendub taas Eesti meistri FCI Levadia ridades toimuvale. Lisaks treenerivahetusele tõmbab ka teisi olulisi niite klubis inimene, kelle isikut pole avalikkusele soovitud seni teatavaks teha. Mida sellest arvata? Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Heiti Heli.

Maksõm Kalõnõntšenko debüüt Levadia peatreenerina lõppes 2:3 kaotusega Kuressaarele ning skoor oli seejuures Levadiale võrreldes mängupildiga isegi veel armuline. Kapten Brent Lepistu andis pärast kohtumist intervjuudes mõista, et meeskonnale ei olnud ootamatu treenerivahetus meeltmööda. Kas sellisel moel halli kardinali juhitav Levadia mitte ei lammuta seda, mida on ise viimastel aastatel tublilt ehitatud?

Premium liigas toimus muudki. Pronksi jahtiv Paide lõi ühe nädala jooksul Legionile 11 väravat, aga ei suutnud neid kahe mängu peale niimoodi ära jagada, et võtta kuus punkti, piirdudes kõigest neljaga. Flora jätkas võidukalt ka Narvas, Tallinna Kalev kurvastas jälle Tartu Tammekat ning Nõmme Kalju võttis kohustusliku võidu Pärnu Vapruse üle (alates 21.30).

Uus nädala tõi jälle kokku Eesti koondise, sest vaja on pidada Rahvuste liiga otsustavad mängud Malta ja San Marinoga ning D-divisjonist välja tõusta. Kes on koondise ridades tagasi, kes jäid seekord tulemata ja miks (alates 32.30)?

Genre
Sports

License: all-rights-reserved