Stream episode 187. saade: Kožuhhovskist üksi ei piisa. Kuressaare peab täitma lihtsad nõudmised ja investeerima by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Stream episode 187. saade: Kožuhhovskist üksi ei piisa. Kuressaare peab täitma lihtsad nõudmised ja investeerima by Pikk ette (ja ise järele) podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-10-03T17:53:08Z

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood võtab ette teemad alustades Eesti koondisest, noorte tasemest, Levadiast ja Kaljust, lõpetades Vapruse nigeluse, Esiliigast tõusja, Kožuhhovski nõudmiste ja VAR-iga. Saate tegid Kasper Elissaar, Ott Järvela ning Kristjan Jaak Kangur.

Saate algus on pühendatud mudast välja rabelenud Eesti koondisele. Mida näitas mäng San Marinoga? Alates 7:20 on teemaks koondise sihid lähiaastatel ja koosseisu noorendamine. Kas ja kuidas? Miks ei peaks seda jõuliselt tegema? Alates 17:55 vaatame EM-valiksarja loosimise suunas.

Alates 22:00 räägime noortekoondiste seisust. Milliseks saavutuseks pidada U19 koondise jõudmist Eliitringi? Kas noortevutt ei olegi nii kehvas seisus, nagu vahepeal tundus?

Alates 28:00 räägime Daniel Lutsust ning noormängijatest Levadias. Nikita Andrejev debüteeris jokkeri Liliuga ja Kaljut vedas alt vaimutugevus. Alates 36:35 menetleme kolmanda koha heitlust, kus Paide tõusis üle seitsme kuu Kalju ette.

Alates 41:00 lahkame Pärnu Vapruse katastroofilist seisu. Alates 45:40 vaatame, kuidas Premium liiga on muutumas tulevikus veelgi Tallinna-kesksemaks.

Alates 48:20 räägime aasta parimatest treeneritest ning seejärel Kuressaarest, kus Roman Kožuhhovski pikendas klubiga lepingut, ent esitas sellega koos loodetavasti ka omajagu nõudmisi. Kuigi saarlaste esindusklubi teeb tulemuse mõttes oma parimat hooaega, siis organisatoorselt jäädakse alla isegi liigast langevale Vaprusele.

Saate lõputeemaks on alates 56:05 videokohtunikud, kes saabuvad uuest aastast ka Premium liigasse. Mis on nende tuleku väärtus ning mida see muudab?

Head kuulamist!

Genre
Sports

License: all-rights-reserved